Geslaagden Stad & Esch

Dit is de lijst men namen van de geslaagden van Stad & Esch in Meppel en Diever. Allemaal van harte gefeliciteerd!

Lyceum – VMBO Theoretische leerweg

Broekhuizen: Nicole Dekker; De Wijk: Bram de Boer, Edwin Kip, Ilse de Lange, Robin Pekel, Sterre Roescher, Tim van der Wolde; Havelte: Chenelva Faken, Sandra Luten, Anna-Chris Moonen, Thom Smink; IJhorst: Bart van der Laan; Koekange: Angelique Knol, Kyra Tijmens; Meppel: Mike Backers, Soufian Benallal, Chantal van Bergen, Jeen Brand, Laura ter Burg, Innes Colijn, Alyssa Compagner, Maik Dijkstra, Stijn Donker, Yuna Hendriks, Sterre Knol, Estée Kok, Lindi Kraal, Rene Lukje, Angelina Netten, Remco Nijman, Sander Otter, Thijmen Renkel, Sayna Sajjadzadeh, Vincent Schadee, Annelot Schülski, Alessia Sluis, Jort Veelo, Lars Eric Visser, Maud van der Vlugt, Robin van der Weerd; Nijeveen: Robine Engel, Isa Geelkerken, Simone Kisjes, Danique Koster, Joyce van der Linde, Fleur Vriend, Lotte Wissink, Marloes ten Wolde; Ruinen: Kristel Flik, Gert Rense Flinkert, Iris Knoflach, Anne-Roos Prins, Dian Schoonvelde, Zoë Schuurman, Nikki Steenbergen, Lianne Vriend; Ruinerwold: Stan van den Berg, Thissa Dijkhuis, Marloes van der Haar, Jorien Kleine, Kris Robaard, Enwer Scholing; Staphorst: Iris Dunnik, Anne Kisteman, Aïsha Korterink, Elias Nanuru, Anna Szymańska, Anouk Trinks; Steenwijk: Anouk van Weert; Uffelte: Jord Broers; Wanneperveen: Lisanne Dam, Jeroen Last, Leanne Olie; Wapserveen: Diantha Herrebrugh; ??: Jorne van der Zee

Lyceum – HAVO

De Wijk: Robert de Graag, Tobias Mus; Diever: Natalie Zoet; Dwingeloo: Wouter Boers, Nienke Brand, Elske van der Ree; Giethoorn: Yaram van Silfhout; Havelte: Puck Poutsma, Bo Roelofs, Mark Slomp; IJhorst: Laura Weemink; Meppel: Romée Arends, Marcel Bartelds, Daphne Bohemen, Tom Botma, Pien Bouwman, Vivian Buschmann, Sam Echten, Valentijn Grit, Maartje Haak, Lisanne Hermeler, Chelsey Hoppentocht, Boye Keizer, Indy Klep, Coen Lijster, Bente Meijer, Wouter Perquin, Elize Stegeman, Max Veld, Casper Veneman, Torben Verhoeff, Milan van der Vleuten, Tess Wanningen, Luuk Weijermars, Mirthe de Wilde, Jens Wischmann, Marnix Jager; Nijeveen: Iris Dorenbos, Luc Hulzebosch, Isis Lodewijk, Jeroen Matter, Mattijn Nijsingh, Amber Schra, Kirsten Smit; Rogat: Luca Benschop; Ruinen: Wouter Smit; Ruinerwold: Bram van Gijssel, Bram de Graaf, Thomas Steensma; Staphorst: Hila Awami, Sophie Lutgendorf; Steenwijkerwold: Wanda Offringa; Uffelte: Patricia Bartelds, Melle Huisman, Ymke Liezen; Veeningen: Vincent Hulst; Wanneperveen: Alart Brand; Zwartsluis: Martijn Sam

Lyceum – VWO

Ansen: Pim Brouwer; De Schiphorst: Rens Bekius; De Wijk: Doeke Bekius, Stijn Stummel, Maartje Moen; Diever: Eline Beekhuis, Anouk Douma, Adriaan Hoevers, Elize Verkouter, Bibi Wemmenhove; Dieverbrug: Merel Jansen; Dwingeloo: Annechien Bethlehem, Kirsten Clocquet, Juliette Luscuere; Giethoorn: Born Veen; Havelte: Roos Neuteboom, Anke Wijngaarden; IJhorst: Jodien Troost, Yasmina Zandbergen; Koekange Stefanie Leuninge, Geralt Scheper, Lorenzo Sieders, Merel Wolfkamp; Meppel: Noor Bannink, Jim Boekhout, Iris Bolding, Cees Boom, Josephine Bouman, Robert van Dijk, Thies Dinkelberg, Jelmer Egberts, Jasper van Eijs, Noud Hamelynck, Loes van Heuvel, Sjoerd Horstmanshoff, Krijn Horstmanshoff, Jackie Kamphuis, Charlotte Kloetstra, Isa Kreulen, Susan Kroes, Jasper Kroes, Kim van Leussen, Marc Nijman, Moira Power, Kanter Raspe, Thomas Rugers, Emma Schut, Joep Seeventer, Hugo Timmerman, Tess Trommel, Britt Wolters; Nijeveen: Eva Bos, Sven Bouwmeester, Hannah Diever, Geanne Kroes, Pieter de Vries, Merel Wieringa; Rogat: Ivo de Vries; Rouveen: Steijn Strikkers; Ruinerwold: Dione Oldenburger; Staphorst: Carlijn Docter, Madelon Woudsma; Steenwijk: Femke de Graaf; Veeningen: Rijk Roozenbeek; Wanneperveen: Ilse Rodermond, Anna Spijkervet

Beroepencollege

VMBO Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

De Wijk: Heritier Chubaka Bisamwa, Giovanni van Dijk, Milan Hooijer, Kristel Huizing, Caithlin Kolk, Sem Maree, Lenn Spin, Yke Stok; Havelte: Jip Boogaerdt, Frank de Graaf, Sara Hazenberg, Maureen Koppers, Jurgen Poelsema; IJhorst: Joost Joziasse, Iris Mansveld; Koekange: Tim Brinkman, Roy Leuninge, Stefaniya Ruzhanska, Arno Scheper, Jitse Span, Noa Stoffer; Meppel: Senna Arendshorst, Ronaldo Argudin Martinez, Basma El Attabi, Chenna Barth, Amber Bloemberg, Nick de Boer, Bram Botter, Hendrik Boverhof, Maran Brinksma, Jarno van Dalen, Enrique Dolfsma, Lucca van Eijsden, Ladan Farah, Job Hegen, Stue Hendrikse, Suzanne Huizing, Jaël Jansen, Susette de Jonge, Kiki van Kampen, Noa Klaver, Milan Klep, Kuba Kosek, Daan Kragt, Maikel Kuiers, Wesley de Leeuw, Diego van Leeuwen, Fleur Lijster, Justin Maas, Selma Mouch, Manal Mrabet Dahbi, Anouska Oosterboer, Daniël Orsel, Roos Otto, Oumaima Oulad Elkadi, Lars Pierik, Thijn Potman, Devlin Rink, Daantje van Roden, Sanin Rugovac, Noah Sandérus, Ruben Sijbom, Mick van Sleen, Joyce Snijder, Joshua Stekelenburg, Nathalie Stierman, Eke Tibben, Sam Timmerman, Frank van Urk, Boyd van der Veen, Noéllia Voorn, Amber de Weerd; Nijeveen: Tom Akse, Jelmer Brand, Pauline Dijkman, Max Dorée, Sidney te Vaarwerk, Esmee Varwijk, Aniek Veenman, Niek Visscher, Demelsa Zandgrond; Ruinen: Roan Meekhof, Daan Morsink, Martijn Visscher, Maureen Westenbrink; Ruinerwold: Noami Aalders, Ruben Buld, Bo Hilbrink, Lars Hilbrink, Lars Mulder, Delian Vrieling, Axel Warnders, Fleur Wind; Staphorst: Carmen van den Berg, Damian Bloemhof, Nicos Dominé, Rick Dunnik, Loran Faber, Kacper Flis, Dylan Haveman, Jamilla Kin, Gerjan Mulder, Linda Mutsters, Twan Talen, Jarro Tijmens, Jeffrey Vogelzang; Steenwijk: Gyan Arendse; Uffelte: Isa Boverhof, Nick Jetten, Annemei van Pelt, Muriël Pruntel, Djurre van der Wal; Wanneperveen: Leon van Dalen, Lisan van der Linde, Darrell Maaijen, Esra van der Plas, Brian Sok; Zwolle: Rixt Rozema

VSO

VMBO Theoretische Leerweg

Meppel: Sylvana Vos, Jamie van Zeitveld

Deelexamen

Dwingeloo: Wouter Grit

Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

Uffelte: Jenske Dorenbos; Hoogeveen: Thijs Post; Joure: Sanne Nanninga; Meppel: Joor Huisman; Staphorst: Christian Mussche, Maurice Talen

Deelexamen

Giethoorn: Tim Klomp; Meppel: Ezra Hoen

DIEVER

Stad & Esch; Theoretische Leerweg

Diever: Nienke Blok, Sterre Bruijne; Dwingeloo: Rayn van Beurden, Rutger Daling, Bram Donker, Rhea van der Meulen, Jos Mulder, Lotte Vos, Jarno Vrieze; Uffelte: Annemarie de Boer; Vledder: Joris Tebbens

HAVO

Dwingeloo: Maaike Dolsma, Miles Kraeima, Nikki Prent, Nicole Streutker, Harm Evert Waalkens, Sanne de Weerd; Diever: Wouter van Asperen, Isa Doof, Norah Jansen, Jolijn Kuiper, Jort Noorman, Floor Room, Javan Storck, Céline den Uijl, Rowan van der Veen; Vledderveen: Marleen van Hummel, Floor Meijer; Uffelte: Hilde Timmerman

In sommige gevallen is een leerling wel geslaagd, maar staat de naam niet in deze lijst vermeld. In

dat geval heeft de leerling geen toestemming gegeven voor publicatie.