Geslaagd! De vlag kan uit!

Steenwijk - Hier de namen van de geslaagden van CSG Eekeringe en RSG Tromp Meesters in Steenwijk en het Linde College in Wolvega. Alle namen zijn ook opgenomen in de papieren krant van vrijdag 5 juni.

Steenwijk: CSG Eekeringe

Basis beroepsgerichte leerweg

Dienstverlening en producten

Giethoorn: Kylian Petter.

Oldemarkt: Tim Oud.

Paasloo: Elyn Bouma.

Scheerwolde: Romy Dolstra.

Steenwijk: Dylan Ario Soeriowardojo, Roman Bruinewoud, Jens Bult, Michelle van den Hoofdakker, Collin IJzerman, Remco van Roozendaal, Nathan Verhaar, Noa de Vries.

Tuk: Myron Groen, Melanie Kielstra, Carlijn Kooijman, Bridget Portijk.

Willemsoord: Joost Bosma.

Zuidveen: Fleur Steffens.

 

Economie en ondernemen

Blokzijl: Milan Mäkelburg.

Giethoorn: Rena Scholtens.

Steenwijk: Jerensley Hooi, Bjorn Lanting, Quinten Wever.

Tuk: Raymond Sekyere.

 

Zorg en welzijn

Blokzijl: Carolien Vrolijk.

Eesveen: Julia Spin.

Langezwaag: Sabiene Bastiaan.

Oldemarkt: Fleur Schroor.

Steenwijk: Danique Godwaldt, Marit Greveling, Yaïsha de Lange, Mary-Ann Verkoyen, Danique Webster.

Steggerda: Samantha van Vilsteren.

Vledder: Tjitske Simonides, Fleur Zwier.

 

Kader beroepsgerichte leerweg

Dienstverlening en producten

Blokzijl: Sam Wijmenga.

Giethoorn: Robert Boer.

Havelte: Tom Mensink.

Marijenkampen: Gijs van der Kamp.

Oldemarkt: Aïsha Prins.

Steenwijk: Mila van Doorn, Yvar Bruins, Jochum Ellen, Rinse Grevelink, Marjen Kors, Marijke Kroon, Yana Leemhuis, Jay Los, Chris-Jan Oost, Elisa Rader, Nina Vreeling.

Steenwijkerwold: Jesse Gijsman.

Tuk: Junior Wanga.

Wapserveen: Chanice Pit.

Zuidveen: Deborah Schippers.

 

Economie en ondernemen

Blokzijl: Damiën Pit.

Havelte: Rick Hengeveld, Skyler Venema.

Steenwijk: Noëlle de Leeuw, Soeraya Klijnhout, Ismail Ndikumana, Colin Peemen, Nienke Winters.

Steggerda: Bé van Ginkel.

Tuk: Casmé Brouwer.

 

Zorg en welzijn

Darp: Caitlin Ellen.

De Bult: Donneléy Supriana.

Giethoorn: Beatrijs Kruider.

Havelte: Isa Huizinga, Vera Oosterhof, Colin Stoevelaar.

Kallenkote: Yasmin Brinkman, Nomy Rutten.

Paasloo: Larissa Spijker.

Peperga: Marleen de Jong.

Steenwijk: Tom Beute, Hadya Chnan, Bo Kappel, Ilse Koman, Lianne Oosterhof, Hanife Zehra Özmen, Nadja Prins, Ceandra Verkerk, Chayenne Warners, Mayra Warsen.

Steenwijkerwold: Ilana Otte.

Steggerda: Jasmijn Oosten.

Tuk: Veerle Beute.

Vledder: Demi de Haan.

Wapserveen: Nine Doorten, Isa Thalen.

Wilhelminaoord: Lisa Puper.

Zuidveen: Serra Koppers.

Zwolle: Tess de Weerd.

 

Mavo

Darp: Linet Wijma.

Havelte: Frank Hokse, Sterre Veerman, Kirsten Willems.

Marijenkampen: Martijn Wardenier.

Oldemarkt: Ticho Buijs, Michelle Dekker.

Scheerwolde: Allard Groen.

Steenwijk: Feven Berhe, Savanna Boelsma, Esra van Drogen, Wouter Faber, Michalis Garanatsis, Anna Groen, Coen Hamstra, Emma van Hattem, Lars van der Hoeven, Sven de Jong, Isa van Kampen, Rosalie Keizer, Anne Lambeck, Django de Lang, Nathalie van der Meulen, Janine van der Meulen, Emma Oost, David Oosting, Elora Ploeger, Kim Suselbeek, Jamie Terweij, Ramon ten Veen, Maarten Werkman.

Steenwijkerwold: Nick Gijsman, Isis de Hoog, Mathon Mosterman.

Tuk: Marlise Ridder, Nick Steenhuis.

Willemsoord: Fenna Bons.

Witte Paarden: Ramon Schaaf.

Zuidveen: Desiree Bouhuis, Lisbeth Stoppelenburg.

 

 

Wolvega: Linde College

Vmbo basis

Faycal Asnouhi, Rosemarije Boogaard, Jessica Brak, Steven Bulk, Jan Corpier, Lotte Dekker, Devren van der Duim, Matthijs Fabriek, Naomi Feenstra, Arjan Groen, Sven de Groot, Monique Hoekstra, Naomi Koning, Hilco Langelaan, Sanne Lem, Rens Lodewijks, Sil Oort, Anouk Postma, Lente Roeles, Naomi Schaap, Elina Scholman, Mitchel Stuiver, Sander de Vent.

 

Vmbo kader

Benjamin van den Akker, Mabel Alberts, Leon Bakker, Twan Bakker, Bram Beugelink, Louis Bolding, Amber Crom, Nikky van der Duin, Noa Farnholt, Dagmar Gaal, Jelissa Groen, Danae Heisteeg, Iza Herman, Martijn van der Honing, Jonathan Jans, Zoë de Jong, Erwin Klaver, Ilva van Koeveringe, Dicky de Koning, Demi Kranendonk, Heidi Langelaan, Rosan Lankman, Dennis van der Lelij, Stijn Maat, Michel Nagelhout, Ellen te Nijenhuis, Meike van Noordenburg, Norbi Rafi, Kim Robben, Pien van der Schaaf, Jesse Scheltinga, Sjoerd Sikkema, Sem ten Veen, Sander van der Vegt, Jelle de Vries, Odilia de Vries, Erik Waldus, Anandra Wallet, Glenn Wiegman, Jordin Zwaan.

 

Vmbo theoretische leerweg

Nabil Ahammar, Maud van den Akker, Sanne van den Akker, Sigrid van den Akker, Elise Bakker, Marleine Ballast, Rik van Beilen, Amina Belkadi, Naomi Bijdevaate, Tara Bijdevaate, Boris de Boer, Inez de Boer, Niels Bosma, Mike Braad, Robin Brandsma, Vera Bron, Melroy Buijs, Lorenzo Capelle, Emma Dassen, Nina Dijkman, Marinus Drost, Faissal Eddabani, Ismay la Faille, Novin Ghassem-Zadeh, Maaike van der Goot, Iris Groen, Roy Hartemink, Stijn Hassing, Meike Hiemstra, Maurits Hoeksma, Lars Hoekstra, Iris Hof, Luca Hofstee, Chimène Idsinga, Doah Ismail, Charlotte de Jong, Yael de Jong, Leroy Kalloe, Mara Kamperveen, Tess van de Klundert, Jo-Xana Knip, Liona Kok, Gido Koning, Bjorn Koopmans, Brent Krol, Loyd Lancee, Josia van der Meer,Ynna Mellema, Gijs van der Merk, Julet Molenaar, Ibrahim Momand, Dave Mulder, Fabian Mulder, Lisa Mulder, Wouter Nieuwenhuis, Mara Oosterhof, Lucas Peereboom, Veerle Pen, Max Rikkers, Dani Roersma, Jesse Schokker, Maaike Scholts, Ilse Sijtsema, Remo Sloot, Laura Smeding, Jaco van Spengen, Anouk Steenbergen, Jurjen Veenstra, Demi Veldhuizen, Thom Verbeek, Femke Vliegendehond, Ankie de Vries, Emiel de Vries, Lars de Vries, Sil de Vries, Owen van der Wal, Tom van der Wal, Luc Weerheijm, Wilma Wemer.

 

Havo

Jolijn Boogaard, Dayna Borrèl, Ilse van de Brake, Janna Bron, Marten Corts, Sarah Das, Lars Dijkstra, Talitha Dolstra, Ilse Dragt, Margot van Drie, Wouter Ensing, Pieter Fischer, Myrthe Fransen, Emma Gijsman, Karin de Haan, Lara Hemmes, Nienke Hettinga, Sterre Heuker, Gwynn Hodzelmans, Vera ten Hoeve, Kirsten van Huizen, Djoeke van IJzendoorn, Twan van der Kamp, Emma Koning, Simon Kraak, Robin Kreulen, Mariëtte Kuipers, Nyncke Kuperus, Evelyn Land, Annick Langenbach, Nykele Linnemans, Femke van Meetelen, Luka van der Meij, Eva Meijer, Kristian Meijer, Rianne Melchers, Sander Mintjes, Miriam Mosselaar, Wessel Nijdam, Yardon Nobach, Ayla Otten, Bjorn Pot, Yentl Raggers, Tessa Rip, Joost Roeles, Floris van Rouwendaal, Marylse de Ruiter, Britt Scheenstra, Daphne Schipper, Roy Schokker, Iris Schoorstra, Lotte Schouten, Esther ter Schure, Eline Schuur, Joran Slager, Hidde Spoel, Rodée van Straten, Yoram Stummel, Hassan Tarshhane, Tasneem Tarshhane, Aniek van Veenhuizen, Sakira van der Vegt, Sjouke de Vent, Lynn Verburg, Joris Verschuur, Nick Visser, Sandy Vonk, Damian de Vries, Johan de Vries, Wouter de Vries, Ruth van der Wal, Teun Wemer, Bram Wicherson, Rosa Winter, Laura de Wit, Sanne Zuil.

 

Vwo

Kirsten van den Akker, Manouk van den Akker, Lard Ballast, Anniek Barendregt, Renske van der Bij, Brit Brandsma, Dushan de Bruijn, Victor Ching, Jorrit Cnossen, Lucas Delfos, Esmee Dijkstra, Jesper Fischer, Jitte Hessels, Walt Horbeek, Marleen Hulstijn, Demi Kant, Jorrit Kolsteeg, Marleen Koopstra, Annemie Lukkes, Yochem Maatman, Marit van der Meer, Piet van Meetelen, Annemijn Nijboer, Mara van Noort, Iyanlah Oosterhof, Sander Prakken, Gamay van de Rovaart, Eric Schoon, Jens Schuringa, Jeltje Spoel, Thomas Tros, Vera van Veenhuizen, Daphne de Vent.

 

RSG Tromp Meesters

Mavo

Blokzijl: Maurits Donker, Jelle Roozeboom, Luuk Timmerman.

De Blesse: Colin van Veenen.

Frederiksoord: Menno Westerhof.

Giethoorn: Noa Ems, Thomas Haneman, Esmee Haneman, Dylan Koppers, Jade van Silfhout.

Koekange: Zoey Wolthof.

Nijensleek: Robert Jubbega.

Noordwolde: Chantal de Bruijne, Lotte Kamphorst, Roos Kamphorst, Raymon van de Zweerde.

Steenwijk: Cemile Ayanoğlu, Sander van Beek, Fenna Bisschop, Johnne de Bone, Tycho Brandenburg, Roos Broekman, Mariska Dijkstra, Levi Donkers, Joshua Gaal, Lianne Grevelink, Ben Griffioen, Lysanne Groen, Nick ter Haar, Maxim Heinen, Liam Holleboom, Selma Kahrimanović, Kai Kamminga, Lisa Kamminga, Bjorn Kienhorst, Jette Louwers, Mathijs Mulder, Rahma Ozdas, Üzeyir Özmen, Anna Platte, Naomi Posthumus, Elise Postma, Romy Rietdijk, Britte Rijsdijk, Ellen ter Schuur, Chayenne Smit, Rik Steenstra, Mila Vaessen, Priscilla Vreugdenhil, Danny Westerbeek, Martijn Wijnia.

Steenwijkerwold: Julia van Assen, Lieke Engwerda, Nora Vos.

Tuk: Indy Lubbelinkhof, Melle Steenbergen, Kai Toeter.

Vledder: Judith Dolsma, Ashley van der Meulen, Luca Scalise.

Wilhelminaoord: Queeny de Lang.

Willemsoord: Marijn Bosma.

Zuidveen: Quint Rozendal.

Zwolle: Chinook van der Kamp.

 

Havo

Basse: Ole Nij Bijvank.

Blokzijl: Sophie Bergkamp, Toby Boonstra, Harm van der Linde, Sterre de Olde.

Eesveen: Emma Koop, Sylke Kramer.

Frederiksoord: Ian Kowalski.

Giethoorn: Julian Bakker, Joey Boers, Lotte Bouius, Mika Esteie, Wilco Evenhuis, Ieke Hak, Sylvana de Jonge, Selina de Jonge, Merel Koppers, Marit Mol, Tom Smit, Marije Waninge, Lieke Wellenberg, Hidde Westerhof, Emmy Witteveen.

Havelte: Zoë Jager.

Marijenkampen: Guus Schipper.

Meppel: Emma van As.

Noordwolde: Jente Boes, Roy Schulting

Oldemarkt: Pascal Baar, Manon Hoekstra, Luka Kuipers.

Onna: Mark Duiven, Yaron Piest.

Ossenzijl: Pieter Costeris.

Scheerwolde: Clarina Bakker, Amarinth Hanekamp.

Steenwijk: Sterre Abeling, Seyit Ata, Ceciel Broekman, Joost Buijs, Ruben van Dalen, Ilse Dooijeweerd, Loïs van Doorn, Tess Draaisma, Vere van Eijsden, Esmée Ensing, Dion de Geus, Maarten de Graaf, Aron Hemstede, Iris Holleboom, Mike Huisman, Yazmina Hulshof, Janna Jelsma, Shanice Kef, Esmeé Keizer, Cheyenne Kingma, Huib Kooij, Rachelle Kreuze, Marjolein Kruyswijk, Tekjwok Lual, Sen Meester, Bertho Molenkamp, Mohamad Mousa, Manon Nijenhuis, Martijn Oldenkamp, Jolente Oldersma, Leonie Oosterhuis, Leon Polman, Silke Rietvelt, Aniek Simonis, Sian van der Terp, Maarten Visser, Thomas Vroklage.

Steenwijkerwold: Rosan Boers, Hessel Eikelboom, Jurre Krist, Marinda Kuiper, Niels de Weerdt, Pieter de Weerdt.

Tuk: Anna Bult, Sylvano van den Hoonaard, Yarin Lievers, Ilse Marinus, Ewan Slager.

Vledder: Sven Mol, Annabel Poulus, Hessel Zijlstra.

Wapse: Corné Vermeer.

Wapserveen: Yrsa de Ruiter.

Wetering: Remco Timmerman.

Wilhelminaoord: Ruben Ophof.

Willemsoord: Daan Boonstra.

Zuidveen: Loraine Zwaan.

 

Vwo

Blokzijl: Daan Tienpont.

Boijl: Justus Aberson.

Darp: Jet Hoogers.

De Blesse: Sarah-Anna Brinkman, Milan Klein.

Giethoorn: Niek Bakker, Emma Boender, Sander Jager, Marjolein Kruider, Merle Lubbinge, Jeroen Nieuwenhof, Indy Vos.

Havelte: Suzanne Wormgoor.

Marijenkampen: Merel van Hecke.

Noordwolde: Lisa Brugging, Kevin Hoen.

Onna: Elise Bakker, Lucas Bekhof, Jacco Leentjens.

Paasloo: Jorn Bus.

Steenwijk: Stefanie Aerts, Ismay Assink, Jeffrey de Boer, Lorelei Bombeeck, Jaap van Dijken, Twan Dirne, Linde van Dongen, Anniek Flobbe, Anouk de Haan, Malou Hagedoorn, Marloes Heegsma, Mette Heida, Britt Hogendoorn, Jochem Jelsma, Dana Kef, Femke Koole, Simon Koole, Mike Laanstra, Madelon Lampe, Sherida ten Lande, Simone Langevoort, Matthijs van der Lende, Sander Maalderink, Linn Morsink, Erik Oosterhuis, Vera van Pelt, Jesse Pos, Mirjam Rader, Nadia dos Santos, Koen Snijder, Mirthe van Veen, Vincent de Velde, Melissa Vermaning, Marin de Vlas, Jelle Willemen, Elisa Zwoferink.

Steenwijkerwold: Evelien Mulder, Maud Veerman.

Tuk: Selina Kranendonk, Sten Toeter.

Vledder: Rachel van den Berg, Sander Bruin.

Wapse: Jochem Nijenkamp.

Wapserveen: Joyce Vester.

Wilhelminaoord: Bo Jansen.

Willemsoord: Joran de Boer.

Zuidveen: Jordy ten Veen, Bettine Vos.