Hoera, geslaagd!

Steenwijk / Meppel - Een spannende dag gisteren in vele gezinnen. Wanneer komt het verlossende telefoontje van school? Geslaagd, toch een her of echt gezakt? Bekijk hier de namen van alle geslaagden in de regio of lees vandaag de bijlage in de krant.

Bij Romee Bruinenberg, leerlinge van CSG Eekeringe, kon gisteren de vlag uit. Zij kreeg goed nieuws te horen van school. Ze gaat na de vakantie beginnen aan een secretaresse-opleiding in Zwolle.

Scholieren van CSG Dingstede in Meppel kunnen hun geluk niet op. Ze zijn geslaagd. De leerlingen kregen gisteravond hun cijferlijsten overhandigd. In vele straten in stad en omgeving hingen vlaggen uit met daaraan schooltassen bevestigd.

Stad & Esch-vlag voor geslaagden

Stad & Esch heeft alle geslaagden getrakteerd op een schoolvlag. Naast de rood-wit-blauwe vlaggen met tassen hingen in vele straten in Meppel en omgeving de Stad & Esch-vlag met een schooltas.

Nina Koopman had de vlag gedrapeerd over een auto in de carport van de ouderlijke woning aan de Brandemaat. In de Jan Mankeshof hingen maar liefst zeven vlaggen. Daar komt er binnenkort waarschijnlijk één bij, omdat een scholier van Stad & Esch die aan de Jan Mankeshof woont binnenkort met veel optimisme een herexamen moet doen.

Gefeliciteerd allemaal:

(TIP: tik Ctrl-F en vul een naam in om door het document te zoeken)

MEPPEL

RSG Stad en Esch
Lyceum VMBO
Theoretische Leerweg

Ansen: Arleen Vos.
De Wijk: Ichelle Alberts.
Havelte: Mariska Glasbergen, André Warnders.
Koekange: Melissa Leuninge, Jody Tijmens.
Meppel: Cassandra Bagmeijer, Maartje Berends, Naut Bijker, Marlot Blaauw, Demi Botter, Remy Bruinsma, Romée Donker, Axel Emmink, Olaf de Grip, Iris Haak, Vincent ter Heide, Zoëy Hoevenberg, Remco van Keulen, Justin Klasens, Charlotte Klok, Tessa Klok, Nina Koopman, Christiaan Koornstra, Mart de Kraaij, Daniëlle Lente, Denise Lijkendijk, Aeryon te Molder, Martijn Nefkens, Melissa Oosterboer, Fabiëlle Pengel, Armin Ramovic, Ilse Reinink, Max Rombout, Tristan Veelo, Tessa Veenstra, Julia van Venrooy, Florian Woudman.
Nijeveen: Gijs van den Heuvel, Chanan Saathof.
Rouveen: Rita Vigirinskaja.
Ruinerwold: Ellen Oudekerk, Anne- Merlijn Vriend, Kelly van der Zee, Melissa van der Zee.
Staphorst: Galid Khan, Madelin Streuper.
Uff elte: Sophie Aardema, Robin Seegers, Anna Timmerman.
Wanneperveen: Kevin van der Linde, Duncan Sok.
IJhorst: Sabine van Geloven.
Deelexamen VMBO
Theoretische Leerweg

Meppel: Inge van Zandbergen.
Lyceum – Havo
Ansen: Janiek Nijland.
De Wijk: Esmeé Donker, Koen Gengler, Lisa Gengler, Steven de Gier, Alieke Hendriks, Bram Inberg, Niels Kloeze, Ruben Roescher, Joran van Wijmeren.
Geeuwenbrug: Seyda van Baak, Kamille Boer.
Giethoorn: Maxime Peters.
Havelte: Irene de Graaf, Lisa van der Wende.
Koekange: Esmé de Boo, Koen van der Heul, Jolein Steenbergen.
Meppel: Luc Bakker, Sanne van Beek, Th ijs de Boer, Jasmijn Bos, Jasper Bosma, Max van Dijk, Mika Flier, Jelle van der Galiën, Stefan Grit, Leon de Groot, Th omas Kappe, Niek Kuijers, Beer Kwantes, Mark Meppelink, Youri Reinink, Marion Scholten, Amber Sikkens, Mark Snijder, Lotte de Vries, Nienke de Vries, Lilian te Wierik, Lana de Wit, Ruben Zanting.
Nijeveen: Anouk Bentum, Niels Hogen-Esch, Janneke Lubbinge, Femke de Vries.
Rogat: Ilse Kreeft.
Ruinen: Mart Kruithof, Michiel Nijstad, Delia van Zeeburg.
Ruinerwold: Björn Hagewoud.
Staphorst: Francien Lutgendorf, Ilse Nooi, Danny Rook, Romi Speelman, Robin Streuper.
Steenwijk: Lisa Tebbe.
Uff elte: Anouk van Essen, Ella Roos Schenkel, Richelle Schenkel.
Wittelte: Ilsa Eijckelhof.
IJhorst: Winne Meijer, Heleen Mostert, David Postma.
Zuidwolde: Jolyn Klein.
Zwartsluis: Jesse Wiegers.
Lyceum – Vwo
Beilen: Daniëlle Fluks.
De Schiphorst: Froukje Bekius.
De Wijk: Michelle de Graag, Sarah Lakke, Boudicca Meerman.
Diever: Houdijn Beekhuis, Julia Bogers, Els Brouwer, Sem Foreman, Daan Lut, Shae-Lynn Spaargaren.
Dwingeloo: Frederiek Mulder, Myrthe Prent, Demi Tabak.
Geeuwenbrug: Sara Boer.
Giethoorn: Victor van Saltbommel.
Havelte: Koen Hertenberg, Jarno Klempau, Jitske van Luit.
Hoogersmilde: Eline Timmer.
Koekange: Hylke de Boer, Ellen ten Kate, Mardjan Mehraby, Celeste Scheper.
Meppel: Manon Allersma, Jade Baltjes, Merijn Benning, Laurens Bork, Dyone Dedden, Joanne Flinkert, Anke Hasper, Tijn Heijblom, Dian Huizinga, Joren Kamerling, Martina Kaurinovic, Nathalie Klasen, Elna Minderman, Werner Pol, Jan Wieger Posthumus, Willem Schrader, Hedwig Sekeres, Sylvana Stoter, Valerie Vos, Joost van der Wal, Arjan Wiegmink, Else Wijfjes, Marthe Wijfjes, Sharon Wilthof, Maaike Wösten, Bart Wuijster.
Nijeveen: Anne Marie Beekhuis, Daniel van Dijk, Vera Sangster.
Ruinen: Niek Holties.
Staphorst: Bahara Rahimi.
Uff elte: Iris van Marle, Lisa van Marle, Th ijs Rakels.
Veeningen: Manon Zantinge.
Wanneperveen: Lisette Kok.
Wapse: Linda Halberstadt.
Beroepencollege
VMBO Basis- en
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Handel en administratie

Ansen: Sterre Dirkx.
Darp: Brian Moes.
De Wijk: Merel Visscher.
Meppel: Najib Abdulle, Youssef Baki, Joey Doornbos, Marit van Eisden, Luca Flier, Julian Groen, Roos Haak, Sander van Kammen, Nick Kamphuis, Sander Kok, Tijn Maalderink, Wessel Meijer, Debby Monteiro, Romy Schapelhouman, Angelique van der Slikke, Mika Smeekes, Denzel Swaak, Dana Witvoet.
Nijeveen: Mariël Evers, Romy Evers, Lisanne van de Pol.
Ruinerwold: Monica Houdijk, Jan Huistra.
Staphorst: Karim El Mokdad, Nonna Nanuru.
Steenwijk: Jesse Kiekebos.
Uff elte: Britt Kuijer.
Bouw-breed
De Wijk: Rowan Benjamins.
Diever: Julian Blok.
Dwingeloo: Johan Oostra.
Koekange: Erwin Gunnink.
Nijeveen: Th ijs Boersma.
Ruinen: Dirk Jan Brand.
Bouwtechniek
De Wijk: Koen Dekker.
Meppel: Manoa Atzori, Charity de Haan.
Staphorst: Nick Bloemert.
Uff elte: Holdrik-Jan Heijman.
Elektrotechniek
Dwingeloo: Tom Stuurman.
Meppel: Kevin Soer.
Instalektro
Darp: Stefan Dedden.
Meppel: Regillio Hardenveld, Bjorn Huizing, Dylan Reuvers.
Metaaltechniek
De Wijk: Martijn Kalter.
Dwingeloo: Daan Wiersma.
IJhorst: Jan-Willem Brouwer.
Meppel: Eric Barkhof, Yuri Tien.
Nijeveen: Dominic van Dijk.
Metalektro
Diever: Fabian Klok.
Koekange: Kristiaan Kremer.
Meppel: Alwin Gozems.
Nijeveen: Gieljan Logchies.
Voertuigentechniek
Dwingeloo: Mick Timmer.
Meppel: Jochem Hobbenschot, Lowie Huizing, Luuk Mulders, Dylan Steinhoff , Max Strijker, Ronan Tebberman.
Nieuwleusen: Bernold Lier.
Ruinerwold: Sander van der Linde.
Staphorst: Karlo Bisschop, Bas Jonkers, Rody Kuiper, Corné Ubak.
Consumptief – horeca
De Wijk: Eline de Boer, Anouk Teunissen.
Diever: Edwin Wobben.
Dwingeloo: Frank Kruithof.
Meppel: Stefan Boers, Stephan van Duinen, Michel van der Krieke, Julian Scholte, Kevin Visser.
Nijeveen: Danny Smit.
Zorg en welzijn breed
Broekhuizen: Maartje van Dijk.
De Wijk: Ruby Venema.
Diever: Jeske Stam Dwingeloo: Romy Willems.
Koekange: Tessa Draaisma, Rianca Echten, Joan Hilbrink.
Meppel: Amaal Ali, Daphne Arp, Esmée Bloemberg, Lisanne Hummel, Asma Keyse Ahmed, Jeanine Kootstra, Julia Pluim, Sophia Schild, Amber Spithoff , Maxime de Vos.
Nijeveen: Dianne van Drogen, Sylvana de Lange, Lotte Vennik.
Ruinen: Sanne Broekman.
Staphorst: Rosalie Jansen, Lotte Kooiker, Danique Pater, Romy Vogelzang.
Uff elte: Amber van Pelt.
Veeningen: Daniëlle Scholing.
Zuidwolde: Janie-Lee van Dijk.
Diever - VMBO
Th eoretische Leerwe
g Diever: Robin Drosten, Harm Moes, Esmee Oudshoorn, Joline Pater, Iris van der Pol.
Dwingeloo: Tiemen Boers, Max Hendriks, Remco Hut, Dirk-Jan Jongebloed, Iris Snijder, Marije Vosseberg, Kim Wieland.
Uff elte: Arian Kazemier.
Vledder: Adham Abdulkader, Max Bollen.
Wapse: Aliesa van Kampen, Noah Moes, Lisa Sietsma, Iwan Veldhuizen.
Wapserveen: Damian Vester.
Wittelte: Christian Vernooij.
Diever – Havo
Diever: Alejo Germans, Bastiaan Koopman, Jarno Ofrein, Dominique Pouwels.
Dwingeloo: Maarten van den Berg, Franco Boer, Ester Bolhuis, Ilse Duiven, Marnix Duiven, Brent Hutchison, René Wiltinge.
Hoogersmilde: Wilco Hussain.
Vledderveen: Jolien Damsma.
Wapse: Sanne Meijer, Tom Rotteveel.
De Ambelt, Meppel
VMBO Basis en
Kaderberoepsgerichte Leerweg
handel en administratie

Meppel: Omer Halilovic.
Nijeveen: Koen Scholtens.
Ruinerwold: Ludo Boers.
Zwolle: Kim Koetsheid.
Deelexamen handel en administratie
Meppel: Rianne Westerhof.
Bouw-breed
Staphorst: Evander Roo.
Voertuigentechniek
Meppel: Justin Wever.
Staphorst: Brandon Kool.
Deelexamen voertuigentechniek
Ansen: Aljan Vos.
Deelexamen consumptief – horeca
De Wijk: Aron Smit.
Staphorst: Dennie Dunnink.
Th eoretische Leerweg
IJhorst: Hessel Smit.
Meppel: Patrick Elzinga.
Ruinerwold: Jesse Stoel.

MEPPEL

CSG Dingstede
Mavo
Belt-Schutsloot: Manouk Snel.
De Wijk: Fleur Holterman, Julia van Hout, Carlie Huising, Maurik Kuiper, Joost van der Weide.
Diever: Riët Berkhout, Gilian Hessels.
Havelte: Wilco Burghgraef, Tijs ter Horst, Manon Luten, Victor Moes, Maarten Zwiers.
Koekange: Brenda Veenhof, Roelfi na Veenhof.
Meppel: Mark Bakker, Stijn van de Belt, A.J. Beute, Margreet de Boer, Tessa Boers, Manon Boonstoppel, Mart Brinkman, Tim Cremers, Anouk Dalessi, Mirre van Eijsden, Maaike Gommans, Mèhraiel Habashy, Marloes Hassing, Lotte Hoeksema, Laura Hofman, Stephan Jansma, Daan Klunder, Maud Nefkens, Lydia Pander, Dorien Piest, Koen Pieters, Julia Reinink, Damian Rotteveel, Dion de Ruiter, Marieke Scheper, Quentin Schouten, Julia Seinen, Cas Slurink, Boris Slurink, Ezra Snijder, Dennis Spruijt, Kyra Staats, Bart Verkade, Syrah de Vries, Jorn Westerhuis, Jelmer van der Woude, Eva Woudman.
Nijeveen: Gerjanne de Boer, Derk-Jan Hoekman, Rik Karsten, Gijs van der Linde, Amber Luppe, Saskia van der Maarel, Rody Rijnvis, Nick Roob, Jordi Spraakman, Lotte Vegter, Sarah Vegter, Gerolt Wiltinge.
Rouveen: Maxim Benedictus, Nina Dunnink, Jaron Knoll.
Ruinen: Eline Schulting.
Ruinerwold: Nick Delen, Lisa Kwant, Karlijn Noord.
Staphorst: Iris Compagner, Alex Esselbrugge, Martijn Hofstede, Britt Hoogstraten.
Vledder: Christian Gol.
Wanneperveen: Esmee Dam, Esther Doosje, Aniek van der Linde, Samantha Minnema, Yvette van Poppel, Isis van de Put.
Havo
Belt-Schutsloot: Mariëlle Aaten.
De Wijk: Manoek Hulzebos.
Diever: Anne Dijkstra, Arjen Hessels.
Dwingeloo: Karel van Eerde.
Giethoorn: Kaz Reinink.
Havelte: Daniëlle van Dalen, Brigitte Dansen, Marit van der Galiën, Anne Hoekstra, Nienke de Lange, Sanne Strijker.
IJhorst: Marije de Boer, Jason Prins.
Koekange: Femke Christiaanse, Melissa Janssen, Dennie Kwant, Nadia van de Streek.
Meppel: Dounia Ahallaoui, Stijn Beijer, Jasper Bout, Henk Brunink, Dijs Burger, Daan Busscher, Ilze Busscher, Bas Compier, Hessel van Dijk, Chanel Echten, Lorenzo van Esch, Lisa de Graaf, Femke Groen, Tim Hissink, Wouter ten Hoopen, Gerbrand Jalvingh, Lars Jansen, Rijk Kamans, Sebastian van de Kamp, Rogier Kattenberg, Naomi Klomp, Mirjam Koster, Marjolein Mol, David Ociocioc, Mohamed Omar Mohamed, Esmé Piso, Rens Rengelink, Teresa dos Santos, Ellis Schadenberg, Tom Steinhaus, Jasper Stoop, Lisa Timmerman, Gijs Veldman, Danique van der Veldt, Tessa Visser, Th irza Vollendam, Sander Zuiderwijk, Iris van der Zwan.
Nijeveen: Timo Agtersmit, Eline Bouwknegt, Wilbert Hopman, Jikke Schreurs, Ashley van der Vegt.
Ruinen: Kelvin Luning.
Ruinerwold: Nina Geerts, Romy van der Linde, Ellen Smits, Anne Trompetter, Jilt Zoer.
Staphorst: Roël Bennink, Leon van den Berg, Lisa van der Ende, Agnes van Essen, Lennart Haveman, Miléna Keizer, Chantal Kleinjan, Mandy Vogelzang, Werner Vos, Nena Witte.
Uff elte: Kenrick Trip.
Wanneperveen: Fransien Hoorn, Moniek van Rouwendal.
Wapse: Daphne Genee, Th omas Vellekoop.
Zwartsluis: Fabiënne Gunters, Miriam van der Ouw, Emma Pijnappel, Jodi Wiers.
Zwolle: Michelle Goudbeek.
Vwo
Belt-Schutsloot: Jarno Wever.
Broekhuizen: Brigitte van der Brug.
De Wijk: Robert Evertse, Arjen Huising.
Diever: Jannieke Berg.
Havelte: Kristi Bergman, Tom Lotze, Kyllian Mones, Romy Spliet, Sjoerd Spuijbroek.
IJhorst: Stijn Houben, Koen Kappert.
Koekange: Jasmijn van Es, Bart Hooch Antink, Leslie Rutten.
Meppel: Reinout Annevelink, Marit Bult, Kaylie Fopma, Bart Keulen, Frank Metselaar, Marlot Niemeijer, Alex Ruinen, Robbe Schuurman, Bram van Spronsen, Marloes Straatman, Hope Wicks, Marcha van Wijk, Erwin Wijnsma, Tim de Wild.
Nijeveen: Maaike Lalkens, Julia Liezen, Samantha Straatsma.
Ruinerwold: Tim van Dijk, Maran Nijmeijer, Gillian Noord, Goukje Suringar.
Staphorst: Anna Schoonhoven, Yoran de Weert.
Uff elte: Josanne Lammers.
Wanneperveen: Laura van Duuren, Ivan Stoter, Janique Zomer.
Wapse: Camilla Genee.
Zwartsluis: Merlinde Blei,

MEPPEL

Drenthe College
Sprinthavo
De Bult: Ruben Farid Mojtahedi.
De Wijk: Jan Vos, Bram Tijink.
Dwingeloo: Fleur Bergmans, Nienke Limburg.
Hoogeveen: Gwen Bloemberg, Ilse Dekker, Iris Marissen, Harwin Nijmeijer, Ismail Uçan.
Linde: Marrianne Hartman.
Meppel: Jorijn Blaauw, Dion Helmich, Coen van Maar, Elise Meier, Kirsten Meerzorg, Wesley van der Mik, Yamina Mizaz, Isa Schouten, Sjeel Straatman, Stan van Zomeren.
Staphorst: Céleste Roo, Jorn Schra.
Steenwijk: Gerwin de Boer, Erik Bulsink, Aimee Daleman, Linda Hendriksen, Jordy Meijer.
Steenwijkerwold: Jeff rey Muis.
Vledder: Amber Bos.
Wapse: Jacob Vellekoop.
Zuidwolde: Harold Boorsma, Esmée Morsink, Jil Teixeira Costa.
Greijdanus College
Havo
Darp: Jefta Hakvoort.
Gees: Ardwin Knol.
Hoogeveen: Danny van der Eijk, Pieter Plas.
Meppel: Naomie Halfmouw, Lisa Hanna, Margriet Ribberink, Esther Riemersma, Rob Spithoff .
Nieuwleusen: Nadia de Raad.
Nijeveen: Shana van der Woerdt.
Rouveen: Rosalie Bril, Lisanne Buitenhuis, Ruben de Haan, Ronald Kin, Geeske Kuiper.
Ruinerwold: Sem Hogenhorst, Th omas Westerhof.
Sint Jansklooster: Lisa Bovendeur, Wendy Mooiweer, Angela Mooiweer, Annemiek Pot, Harmen Slot, Annabeth Weijs, Janouk Winters.
Staphorst: Reinout Bisschop, Aron Keizer, Gerjan Leeftink, Patrick Stegeman, Niels Ubak, Jordi de Weert.
Steenwijk: Hessel Jan Bouwman, Tim Commandeur, Myrna Damstra, Lotte Folkersma, Willem Harmannij, Floris Huisman, Matthijs Kooij, Roan Korterink, Stan Sietsma, Joost Visser, Judith van der Wal.
Steenwijkerwold: Wiebren Veen.
Tuk: Leonieke Knoop.
Vollenhove: Ruben van de Beek, Rik van Kammen.
Zuidveen: Dideke Boonstra, Geert-Jan Vos.
VMBO
Theoretische Leerweg

Hoogeveen: Gerben van Dijken, Jolien Hellinga.
Meppel: Dick Batterink, Nick Laan, Sanne Steenbergen, Ruben Troost.
Nijensleek: Erwin Otten.
Nijeveen: Lonneke Kamp.
Rouveen: Marco Buitenhuis, Ilona Compagner, Robin Douma, Carmen Veldman, Vera Wienen.
Sint Jansklooster: Taco de Jonge, Cor Lassche, Eline-Vera van der Linde, Jac Rook.
Staphorst: Jenneke Dijk, Eslie Hilboezen, Jasper Holterman, Edwin Jongsma, Edward Klein, Lennard Klosse, Mark Jan Logtenberg.
Steenwijk: Matthijs Dirks, Bram Eikelboom, Mark Schouten, Wijnand Visser.
Zuidwolde: Marieke Bouwers, Noah de Lange.
Zwinderen: Dilia Oosting
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Gees: Roald Knol.
Hoogeveen: Iris Giethoorn.
Koekange: Anneke Ottens.
Meppel: Leanne Haaksema, Ingrit Johannes, Naomi van Noort, Daniël Pullen, Mirjam Riemersma.
Nijeveen: Rick Ottens.
Rouveen: Benita Hofstede, Marit Korterink, Marleen Kruidhof, Stefan Locht.
Ruinerwold: Vicky Nijhuis.
Sint Jansklooster: Tessa Lok.
Staphorst: Ellen Veldmeijer, Larissa Vos.
Steenwijk: Marinke Hummelen, Jurgen Kok, Laura Veltman.
Tuk: Daniëlle Knoop.
Basisberoepsgerichte Leerweg
Hoogeveen: Manuel Pullen, Johan Tempelman.
Meppel: Jan-Jaap Gunnink, Ruben Pullen.
Staphorst: Dennis Buitenhuis.
Tuk: Tjeerd Sybrandi.
Terra Meppel VO
VMBO
Gemengde Leerweg

Ansen: Roel Brouwer.
Beilen: Guus Heemskerk.
Darp: Paulien Houweling.
De Wijk: Tom Velthuis.
Diever: Ferry van der Helm.
Dwingeloo Martijn Noordhuis.
IJhorst: Nika Hoogland, Lotte Wobben.
Koekange: Laetitia Freijters, Frits ten Kate, Anja Kruijer, Nina de Vries.
Linde: Derk Jochem van Engelenhoven.
Meppel: Anouk Vos, Stefan Kamp, Niels van Kampen, Jessica Donker, Emma Voogd, Iris Tiemens, Charli de Wit, Daniëlle Hiemstra, Daphne Dikkers, Adriana Courant, Vere Admiraal, Linde Hagedoorn, Rozemarijn Barelds, Liam Zandvliet, Emma van de Zweerde, Lisanne van Pluuren, Trude Spraakman.
Nijeveen: Anna-Ruth van der Linde, Manouk Dunnik.
Pesse: Yannick Herrema.
Ruinen: Jasper Santing.
Ruinerwold: Roos Jepma, Anouk Slomp, Luc de Wit, Rick Lubberts, Sanne Luten.
Staphorst: Sander de Weert, Christine Bennen, Charon Potman, Romi van der Linden, Mika van der Linden.
Steenwijk: Nick de Graaf, Sharon Pastoor, Tijmen Bakker.
Veeningen: Zoë Kleene.
Wanneperveen: Demi Zwiers.
Zwartsluis: Maartje Wieling.
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Balkbrug: Marjolijn Stolwerk.
Belt-Schutsloot: Brian van Olst, Jacob Groen.
De Schiphorst: Cas Steenbergen.
De Wijk: Mark Wittink, Stephan Pouwels, Huub Tijsma.
Diever: Geert-Jan Kok, Ruard Bult.
Dwingeloo: Ella Beentjes.
Frederiksoord: Bart Steenbergen.
Havelte: Alisha Heldoorn.
Hollandscheveld: Joas Otten.
IJhorst: Sanne Hoogeveen.
Koekange: Emiel Vetketel.
Meppel: Rosanne Postma, Danique Breekveldt, Sander Damsma, Shir van der Woerdt, Judith Schuring, Astrid van Kolck, Denny Overdijk, Rick van Dalen, Joyce Spijkerman, Yamila Kuiper, Daniel Alssema, Heleen Slomp, Melissa van Ree, Luuk Houtsma, Serge Damhuis, Max Konink, Mika van Dijk.
Nijeveen: Syl Verbrugge.
Rouveen: Niek van der Veen.
Ruinen: Dianne de Roos, Noortje Bruining.
Ruinerwold: Sanne Mooiweer, Vera Sieljes.
Staphorst: Justin Schra, Joy Lubbers, Anne Dunnink, Sander Konterman, Allard Tiemens, Kristian Dominé.
Steenwijk: Krista Maalderink.
Wapserveen: Yvonne van Kampen.
Wittelte: Fabian Bosker.
Zuidwolde: Manon van den Brink, Olaf Westerbeek, Silvan Wildeboer.
Zwartsluis: Demi Mosman, Esther van Dorsten.
Basisberoepsgerichte Leerweg
Assen: Brenda Hummel.
De Wijk: Sander Wittink, Robbert Jonkers.
Dieverbrug: Patrick Koopman.
Dwingeloo: Jimmy Boer.
Giethoorn: Luc Bakker, Lars Kollen, Nick Smit.
Hoogeveen: Robin Fieten.
IJhorst: Reinier Rengers.
Koekange: Gerko Nijmeijer, Esther Torensma.
Linde: Arjen Brink.
Meppel: Gijs van Ham, Simone Hesselink, Amber van der Veldt, Josja Venema, Eva Haxe, Laura van der Pol, Patrick Wiltens, Naomie Haverland, Jennifer Gelmers, Anouk Mulder, Hidde Schulting, Moïra Waalewijn, Manuela Frankrot, Seth Esenkbrink, Jeff rey van der Veen, Bas Munsterman, Jort van Zomeren.
Nieuwleusen: Ard Jan de Boer.
Nijeveen: Emma Jonkeren, Margriet Gol.
Punthorst: Harm Dunnink.
Rogat Marco Pel.
Rouveen: Wouter Schuring, Milan Smit, Coen Hooikammer, Kevin Harke,Henri Tuin.
Staphorst: Tannaz Mirdavoody, Jordy Hofstede, Bjorn Groeneveld, Robert Kuiper, Harald Bisschop, Geert Huls.
Veeningen: Rémon Dunning.
Wanneperveen: Venice Klooster.
Wittelte: Jan Mark Oosterhuis, Larissa Noord.
Zuidveen: Remco Oosterhof.
Zuidwolde: Th omas Noeverman.
Leerwerktraject Landbouw
Meppel: Stan Bloemberg.
Staphorst: Gerrit Massier.
Zwartsluis: Ronald Schaapman.

STEENWIJK

CSG Eekeringe
Jong Ondernemen
Basisberoepsgerichte Leerweg

Eesveen: Roan van der Heide.
Giethoorn: Ruben Schreur, Julian Smit.
Kallenkote: Peter Mom.
Steenwijk: Manuela Doeve, Yamilé van de Donk, Redir Ghazi, Ruben Teleng.
Wilhelminaoord: Matthijs van der Spek.
Zorg en Welzijn Darp: Lisanne Struik, Sharon Westerbeek.
Havelte: Sarah Wichgers.
Marijenkampen: Marieke Pietersma.
Nijensleek: Chris Meinsma.
Scheerwolde: Amanda Lugtmeijer.
Steenwijk: Ruben Dekker, Jolanda van Erkelens, Kirsten Hoen, Pascal Klootsema, Marion Middelbrink, Nikita Mulder, Sanne Nijenhuis, Jeanine Pit, Dylan Schets.
Steggerda: Tom Staal.
Dienstverlening en Commercie
Eesveen: Justin Kleinsmit.
Steenwijk: Kay Berkenbosch, Kevin Broer, Zoë Zijlstra.
Uff elte: Hein Kroonenburg.
Kaderberoepsgerichte leerweg
Darp: Niek Leff ers, Kevin ten Oever.
Giethoorn: Julia Bijkerk, Marko Hoekstra, Tom Nijland.
Nijensleek: Daniël Kiers.
Oldemarkt: Mandy ter Schure.
Steenwijk: Sammy van Andel, Baris Deniz, Gülsüm Ersoy, Ivo Hetebrij, Denny Sudar.
Steenwijkerwold: Robert Spijkerman.
Willemsoord: Cassandra Stroeve.
Zorg en Welzijn
Blokzijl: Janneke Klarenbeek, Hennie ten Napel, Coringe Snippe.
De Bult: Aline van Dijk.
Frederiksoord: Rosalie Vos.
Kallenkote: Lisa de Lange.
Scheerwolde: Jayline Punter.
Steenwijk: Marlon Boersma, Romee Bruinenberg, Anique Grit, Sanne Groen, Albertjan Groten Steenwelle, Melanie Hermse, Tessa Knol, Kelly Oosterveen, Marlayne van Os, Bas van Pijkeren, Emma Terweij, Alaya Tirtosentono, Celine de Vries.
Steenwijkerwold: Rianne Hofstee, Anouk Wisman.
Vledder: Tamara Kiewiet, Saskia de Rooij, Joyce Slagter, Christa Slagter, Zoë Vredenburg, Jeff rey de Vries.
Willemsoord: Laura van der Knokke.
Dienstverlening en Commercie
Blokzijl: Floris Mondria, Tom Timmerman.
Darp: Jesse Keddeman, Hendri Schipper.
Giethoorn: Jordi Arendshorst.
Steenwijk: Christiaan van der Bend, Lars Bouwmeester, Danny Bruinenberg, Gerben van Essen, Benjamin Khoshaba, Tim Looijenga, Stasz Zomermaand.
Steenwijkerwold: Roan Kuiper.
Vledder: Darryl Spoelstra.
Mavo
Blokzijl: Nils Bakker.
Eesveen: Rian Agema.
Giethoorn: Sharon Kuizenga.
Oldemarkt: Sebastian Brink, Bas Mertens.
Steenwijk: Rowan Anbergen, Roos Brouwer, Samed Çiftçi, Jelmer de Graaf, Shae de Graaf, Sophie van Hien, Melissa van Hien, Denise ten Hoeve, Sanne Knoops, Jessie Maasbach, Brian van Meerwijk, Janice Rusthoven, Danique Scheeringa, Kaj Schonewille, Eric Supheert, GidoTorn, Athena van Uden, Danique Vledder, Marleen van der Vliet, Jeroen van Vossen, Carolien Wiggeman.
Steenwijkerwold: Jannes Mulder, Jikkie Reith, Melissa van der Zande.
Steggerda: Michael Drost.
Tuk: Inge Blum.
Vledder: Surya Bes, Marianne Huigen, Sebastiaan van Veen, Isabel Vredenburg.
Wapserveen: Gerard Westerhof.
Wilhelminaoord: Fokko Ellen.
Zuidveen: Lennert Zwaan.
De Ambelt VSO
VMBO
Basisberoepsgerichte Leerweg
Techniek

Steenwijk: Nick v.d. Knokke, Felix Spin.
Wolvega: Myron Veen.
Zorg en Welzijn
Heerenveen: Charissa v.d. Berg.
Meppel: Britt Echten.
Steenwijk: Eric Spijkerman.
Kaderberoepsgerichte Leerweg Techniek
Marijenkampen: Joran Koers.
Th eoretische Leerweg
Techniek

Havelte: Rolf Gerrits, Hilbert Jonker.
Vollenhove: Ries Muizelaar.
Economie
Steenwijk: Stan Kleinheerenbrink.

STEENWIJK

RSG Tromp Meesters
VMBO
Basisberoepsgerichte Leerweg
Bouwtechniek

Steenwijk: Tim Heinen, Dennis Nijholt, Niels Wicherson.
Metaal
Eesveen: Menno van den Belt.
Onna: Bo Doze.
Steenwijk: Dennis Heinhuis.
Schilderen
Steenwijk: Nick Scholten, Jermaine Warkor.
Zorg en welzijn Steenwijk: Ramlo Faisal Mahamed.
Steenwijkerwold: Natascha Prins, Roxanne Schäperkötter.
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Bouwtechniek

Steenwijk: Henryk van den Berg, Rico Lampe.
Electro
Steenwijk: Gerjan de Vries.
Zuidveen: Remon Oosterhof.
Metaal
Blokzijl: Rienk Winter.
Nijensleek: Geronimo Dam.
Steenwijk: Marijn Meester.
Schilderen
Steenwijk: Maykel den Dubbelden.
Willemsoord: Wilco van der Heide.
Zorg en welzijn
De Pol: Kaya van der Ploeg.
Giethoorn: Julian Terpstra.
Luttelgeest: Bibiche van Bakel.
Marknesse: Ivar Middeljans.
Nijensleek: Maaike Meinsma.
Oldemarkt: Ellenique van der Breggen.
Steenwijk: Esther Bartels, Elle Hagewoud, David Kuper, Esmeé Nijboer, Jaylin Vermeersch.
Wilhelminaoord: Jellie Frankot, Jannie Spijkerman.
Mavo
Basse: Erik Mosterman.
Darp: Ido Koops, Jorienke Spin.
De Bult: Lourens Gerard, Redmer Schuurmans.
Giethoorn: Danny Bakker, Stan Duinkerken, Robin Gielen, Robert- Jan Kruithof, Lotte Meester, Remi Schreur.
Havelte: Chelesta Kolk, Tessa Struijs.
Havelterberg: Laura van Geel.
Kallenkote: Alies Wagter.
Marijenkampen: Xanne Blum.
Nijensleek: Roy Groen, Martin Tarus.
Nijeveen: Wessel Bijker.
Oldemarkt: Kelly Alferink, Guido van Tol.
Onna: Sander de Looze, Obbe Tibben.
Oosterstreek: Kirsten Authier.
Paasloo: Miriam de Kleine.
Scheerwolde: Jeff rey van Gunst, Ronald de Lange.
Steenwijk: Maurice Bekius, Bram Bijdevaate, Nadie de Boer, Elvis Delsink, Okan Demirci, Shania Elschot, Tomas Groenewoud, Benjamin Hamajed, Sander Harms, Nick Hellinga, Patrick Hinten, Th omas Holleboom, Michael Ketting, Ronald Kuiper, Th om Liesting, Daan Mintjes, Sanne Oosterveen, Michelle Reinders, Latisha van der Schaaf, Luca Siemerink, Nynke Steenstra, Denise Stephanus, Tiemon van der Vegt, Martijn de Vente, Sidney ter Wal.
Steenwijkerwold: Alex Kootstra, Patrick Lok, Remco Mulder, Jasper Munsterman, Jesse Plat, Herman Schreuder, Mark ter Schure, Evan Stienstra, Erik op de Weegh.
Steggerda: Mara Hoogers, Niels Kragt.
Tuk: Wessel Bijl, Laurèn Blaauw, Harmke Boer, Joost Dolstra, Emiel Pit, Sam Pols, Danique Westerbeek.
Vledder: Krijn Nieuwenburg.
Wapserveen: Ted Brusse, Anouk Everts.
Wetering: Dylan de Lange.
Wilhelminaoord: Carol van Hengstum, Björn Mulder, Luc Veldhuizen, Tessa Veldhuizen.
Willemsoord: Eva Greven.
Wolvega: Danisja Plat.
Zuidveen: Dagmar Evers, Maicky ten Veen.
Havo
Cultuur en Maatschappij

De Blesse: Seth Wiersma.
Eesveen: Maartje Groot.
Giethoorn: Reeve Terlingen.
Noordwolde: Sanne de Boer, Tim Paternotte.
Scheerwolde: Lotte Oelius.
Steenwijk: Julia Bartelink, Luca Brouwer, Nikki Burgers, Louisa Kuper, Sanne van Vliet, Laura van Wanrooij.
Steenwijkerwold: Nikki Stegink.
Tuk: Danny Mellema.
Economie en Maatschappij
De Bult: Mark Kolk.
Eesveen: Tessa de Vries.
Giethoorn: Aurora Montiel Somer.
Scheerwolde: Niels Dinkelaar, Michel Schaap.
Steenwijk: Marloes Binnenmars, Stijn Flobbe, Romynique Foppen, Samantha Grasmeijer, Aysu Gümüssu, Timo Huisman, Hilde Jelsma, Dyon Noorman, Jack de Olde, Willemke-Janne Postma, Courtney Rowan, Lauren Smit, Roald Smits, Matthijn Sprenkeler, Bart van der Veen, Daniëlle Verbeek, Tim van Vossen, Adrian Westerbeek.
Steenwijkerwold: Jaron Bijkerk, Marcel Hettinga, Bas Kranendonk.
Tuk: Sanne de Jong, Jimmy Vedder, Inge de Wagt, Sven Wouterson.
Vledder: Joost Betten, Robin Bouwhuis, Tim de Rooij.
Wapserveen: Mariëlle Stevens.
Wilhelminaoord: Sven Westra.
Natuur en Gezondheid
Blokzijl: Bram Strijker.
Marijenkampen: Yoa Stoppkotte.
Oldemarkt: Annika Gorter.
Onna: Justin Kuiper.
Steenwijk: Mylène Boven, Lisanne van Dalen, Dimitri Delsman, Anne Flobbe, Xanthe Gritter, Ricardo Lageweg, Leone Oude Lansink, Christa Punt, Bram Revet, Mylène Rik, Corinne Roorda, Marlene Wiltjer.
Steenwijkerwold: Erik Dolstra, Melissa Tasma, Tim Verouden.
Steggerda: Sander van ‘t Klooster.
Tuk: Lian Blaauw, Janine Gaal, Marjolijn de Vries.
Vledder: Stefan Mulder.
Wilhelminaoord: Karlijn Eummelen, Gwen Tettero.
Willemsoord: Hannah Kraan.
Zuidveen: Charlotte Hoogeveen.
Natuur en Techniek
Baars: Jeroen Meijners.
Blokzijl: Julian de Rooij.
Giethoorn: Bart Eker, Fabiënne Jager, Pieter-Jan Kruithof, Yoram Vermeij.
Havelte: Jens Brinkers.
Nijensleek: Simon Veld.
Oldemarkt: Emily Mertens.
Steenwijk: Frank Goodijk, Mark Hetebrij, Romy Stark, Auke Take, Jelmer Veenstra, Jelmer van der Zee.
Steenwijkerwold: Nick de Boer, Niels van Looij.
Tuk: Demian Zeefat.
Vledder: Sjors Heijman.
Wapserveen: Karlijn Back.
Zuidveen: Leon Bennen.
Atheneum
Cultuur en Maatschappij

Giethoorn: Chris de Bruijn.
Steenwijk: Sigrid Boersma, Sylvia Dooper, Julian Esselink, Veerle Kasel.
Tuk: Arlinde Dul.
Vledder: Amke Schoenmaker.
Economie en Maatschappij
Frederiksoord: Eline Veldman.
Giethoorn. Dion Meester.
Onna: Kim Plantagie.
Paasloo: Anne Bus.
Steenwijk: Sacha Bosma.
Willemsoord: Jeff ry Spin.
Natuur en Gezondheid
Darp: Kelly Wietsma.
Giethoorn: Wander Jorritsma.
Steenwijk: Lianne Hofker, Rosalie Jassies, Lieke Molenaar, Elise Versteeg, Marleen Zwaagstra.
Tuk: Vera Blum, Sandra Boxum.
Willemsoord: Lara van Ravenstein.
Zuidveen: Tom Biemans.
Natuur en Techniek
Basse: Jari Mosterman.
Eesveen: Maik Scheltinga.
Noordwolde: Robbert van der Helm, Bas Rehorst, Sam Witt.
Oosterstreek: Tjibbe Bron.
Steenwijk: Niels Adams, Aranka van Dalen, Martijn Kuiper, Jasper Schuttrups, Harold Steenstra.
Steenwijkerwold: Hidde Bijlard.
Wapse: Sigrit Nijenkamp.
Wapserveen> Geoff rey Oudshoorn.
Gymnasium
Economie en Maatschappij

De Blesse: Anton Jongeling.
Giethoorn: Jasmijn Mol.
Vledder: Nienke Wind.
Natuur en Gezondheid
Steenwijkerwold: Bianca Mulder.
Natuur en Techniek
Oldemarkt: Nienke Duetz.
Scheerwolde: Noa Huisman.
Steenwijk: Marko Groff en, Nina Kool, Stefan Lip.
Vledder: Leen Vanwinsen.
Wapserveen: Erwin van Renselaar.

DEDEMSVAART

Vechtdal College
VMBO
Balkbrug: Niels de Bruin, Franciska Buiter, Kim Compagner, Eefke Haveman, Bram Mulder, Inga Seine, Teun Sietzema.
Dalfsen: Estelle Ogink.
Dedemsvaart: Wesley Arkes, Marc Batterink, Romee Bel, Lennard Bijker, Kevin Boer, Dylan Boessenkool, Liam Borger, Anne Brouwer, Denise de Bruin, Kiara Dekker, Robin Dekker, Simeon van Dijk, Th ijs van Dijk, Judith Eggink, Wouter Elbertsen, Janine Freüling, Chinouke van den Goorbergh, Anique van der Graaf, Julian Hamberg, Tess Hamberg, Stefan van den Heuvel, Marijke Hiddink, Dion van Hoeven, Marleen Holtrop, Maureen Holtvluwer, Isa Huisjes, Melvin Hulleman, Geronimo Jansen, Marith Kampinga, Roselin Kappert, Tom Kappert, Melissa Keute, Enrique Kosse, Ferron Kroezen, Th om van Laar, Esther Leff ers, Ruben van der Lei, Jordy Lubbers, Joep Luikens, Lindy Luiten, Jelmer Mars, Jallon Meinen, Jesse Meinen, Luke Meinen, Th irsa Miedema, Gerald Neplenbroek, Aniek Oldenburger, Erik Otter, Kaylee Pluim, Kevin Pouwels, Niek Rozema, Rik Schipper, Danny Sloots, Raymon Timmer, Anna Veldman, Joëlle de Vogel, Isa Wellenberg, Maud Wellenberg, Angela Wesselink, Nynke Wesselink, Laura Westenberg, Lisanne Winkels.
Drogteropslagen: Robbert Haasjes, Sybren Pouls.
Linde: Nick Hetem.
Lutten: Tom Oelen.
Nieuwleusen: Danny Bouwhuis, Nathalie van Dijk, Willemijn Schuurman, Pieter Smit, Britney van Zuidam.
Rheezerveen: Darlene Spenkelink.
Schuinesloot: Jordy Doldersum.
Slagharen: Stefanie Bosch.
Locatie Hardenberg
(uit ons gebied) VMBO
Dedemsvaart: Roxan Fogarin, Kayleigh Hofman, Rodger van de Velde, Peter van de Wolfshaar.
Drogteropslagen: Ingrid Bennink.
Linde: Roy van Duren.
Havo
Dedemsvaart: Carlijn Bakker, Stephan Benjamins, Herman Brinkman, Lieke van Laar, Aris Reiling, Hidde Rieks, Melissa Schuiling, Nikki Spinhoven, Rutger Weekamp, Damon Winter.
Vwo
Dedemsvaart: Desiree Gerritsen, Amanda Pieper, Jeroen Schreiber, Judith Voortman, Renée Wehkamp, Loyce Wuite.
Drogteropslagen: Wilco Sloetjes.
Locatie Ommen
(uit ons gebied) VMBO
Balkbrug: Jan-Willem Broek, Gertjan Huzen, Johan van der Klis, Jari Kouwen, Laura Kroes, Niek Kuiper, Esmay Lammersen, Damian Reuvers, Kes Rijkeboer, Lennard Schippers, Jordy Smit, Nick Visscher.
Dalfsen: Rens Borger, Lisa Bosch, Anke Breunis, Davey Dommerholt, Jeroen Ekkelenkamp, Jorien Feenstra, Jurian de Graaf, Jurrian Holsappel, Anouk Hulsing, Gerben Kamphuis, Jilmar Kleinlugtenbeld, Xander van der Kolk, Sem Kottink, Sabine Kragt, Michiel Krisman, Youri Langenkamp, Joes Marsman, Jane Massop, Kimberley Netten, Lars Noordman, Jeron van Oenen, Ken van Oenen, Remco Overhein, Bjorn Rienties, Daan Schiphorst, Anouk Schoonhoven, Pouwel Splinter, Esmée Tijmes, Alexander Uitslag, Renske Uitslag, Dani Verhaar, Jessie van Zachten, Kelley Zenderink.
Dedemsvaart: Hidde Stoker.
Nieuwleusen: Martijn Kleine, Jasper Schuurman, Robin Vonderman, Tom Westerik.
Havo
Dalfsen: Lisa Huurman, Jelle Klein, Lennart Klein, Rogier van der Kolk, Pauline van Leussen, Lotte Schiphorst, Birgit Snijder.
Dedemsvaart: Romy van Dijk, Marloes Franken, Daline van der Hoek, Gerwin Huizinga, Bart L’Herminez, Hanneke Meijer, Melissa Oegema, Nienke van Os, Feline Poortman, Selena Pothof, Kiki Smit, Maureen Steen Redeker, Sven Welink, Wendy Wessels, Nathalie Wind.
Linde: Eva Baas.
Vwo
Balkbrug: Mandy van Oeff el.
Dalfsen: Alwin Kooiker.
Dedemsvaart: Eline Bennink, Th om van Harten, Ingwer Huizinga, Stijn Kist, Marlijn Schipper.
Van der Capellen SG
De Zeven Linden

Basisberoepsgerichte Leerweg
Dedemsvaart: Robin van Dijk, Jeremy Hulskers, Kayleigh Hunting, Danny Veldsink, Nur Yassin.
Nieuwleusen: Marijn ten Kate, Koen van Spijker, Fabian Vonder.
Slagharen: Mike van Bree, Kelly van Hell, Lisa Koel, Jenell Piest.
Zuidwolde: Dirk Buijtendorp.
Kaderberoepsgerichte leerweg
Balkbrug: Gerben Bijker, Lisanne van Echten, Jelmer Emmink, Niels Klein, Demi Klein, Peter Timmer.
Dedemsvaart: Chantal Berkel, Gerben Finkers, Tico de Haan, Lisanne Hoogeboom, Ramon Kerkdijk, Bert Kienhuis, Yorick Kosse, Kim Schuurman, Digna Wolf.
Drogteropslagen: Gijs Bruintjes.
Linde (Dr): Mellanie Klein.
Nieuwleusen: Juri Abdurahman, Gerjan Compagner, Sharon van Echten, Jits Hilberink, Frank Kooiker.
Rheezerveen: Kayleigh Ciociola Slagharen: Daan Ahuis, Jeff rey Arkes, Hoesam Brinkman, Sil Haverkort, Melanie Mecklenfeld, Melissa Scholing.
Zuidwolde: Jasper Kuik.
Mavo
Balkbrug: Nick van de Belt, Eline Blankers, Mark Boertien, Nick Buiter, Kjeld Klein, Flore Logtenberg, Sanne Veltman.
Dedemsvaart: Julian Brouwer, Babette Cobbenhagen, Marjolein Dopmeijer, Th irsa Habers, Inge Herssevoort, Merith Huizing, Denise Jansen, Marije Klunder, Lisette Kosse, Th ijs Luinstra, Suzanne Olderaan, Devin Postma, Jill Schipper, Tom Schipper, Noah Schuurman, Esmee Smit, Britt Spinhoven, Inge Vosman, Roy van der Weide, Jur van Wijnen, Nina Wolbink.
Lutten: Niek Klokkers.
Nieuwleusen: Akar Hussein, Lisanne Vreeswijk.
Schuinesloot: Marlon Frans.
Slagharen: Dion Koel, Stijn Kosse, Dagmar Mecklenfeld, Dion Pieper, Th ijs Roelenga.
Zuidwolde: Jelmer Anbergen, Lisa van Breukelen, Fleur Groote, Jens Kreeft, Lars Luteijn, Anouk Pelsinger, Dave Schuldink.
Havo
Balkbrug: Stefan Brouwer, Nick Doornekamp, Hylke Emmink, Bo Hakkers, Dedemsvaart: Romano Dierdorp, Lisa van Eijk, Jennifer van Keulen, Jonas Kuiterman, Iris Langejans, Melanie Temmink.
Linde: Lotte Struik, Jorieke Zwiers.
Lutten: Priscilla Hofsteenge, Lisa van Os.
Schuinesloot: Bram Kelder.
Slagharen: Kim van der Felz, Matthjs Hazenbrink.
Atheneum
Balkbrug: Dylan de Bie, Martijn Reinders, Pieter Jan Roelofs.
Dedemsvaart: Carlijn van Straten, Th ijs Uythof.
Drogteropslagen: Marije Schreur.
Vinkenbuurt: Ilse van Beesten, Jeanine Schaapman.

NIEUWLEUSEN

Agnieten College
Theoretische Leerweg
Economie

Dalfsen: Sophie Neuteboom.
Nieuwleusen: Collin van der Kolk, Koen Dunnink, Bo Brouwer, Judy Spijkerman, Joshua Wever, Anna Doggen, Lars Klein.
Landbouw
Dalfsen: Danique Lubbers.
Zwolle : Diriëlle van Ittersum.
Techniek
Nieuwleusen: Michel Stegerman, Gerard Wesseling, Jorian Lefers, René Runhart, Stefan Mijnheer, Roy Mijnheer.
Zorg en Welzijn
Dalfsen: Leonie Koers, Elaine van den Berg.
Nieuwleusen: Iris Bouwhuis, Myrthe Mijnheer, Iris Kooiker, Fleur Kappert, Eline Heikamp, Lise Klein Ganseij, Wouter Kouwen, Anouk Blik, Lisa Poppema.
Punthorst: Nieke Aalbers.

ZWARTSLUIS

Agnieten College
VMBO
Beroepsgerichte Leerweg

Genemuiden: Pieter Holewijn, Janine Hooijer.
Hasselt: Claudia Jonker, Marck Broekhuizen.
Vollenhove: Ruben Bruintjes, Kevin Smit, Danny Sterken.
Zwartsluis: Kelly Bruggink, Francesco Nooter, Ludo Schapendonk, Kariem Voerman.
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Belt-Schutsloot: Dione Jonkman, Timo Vink.
Genemuiden: Michel Eenkhoorn, Rick Eenkhoorn, Winston Heikoop, Emmely Heutink, Jaap Pleijzier, Alie van Rees, Anne Stoter.
Hasselt: Léon Bosman, Sjors van der Haar, Marcel Koedijk, Sigrid Kuttschreutter, Erwin van der Steege, Leonie Willems.
Rouveen: Lianne ter Wee.
Sint Jansklooster: Gea van Benthem, Bjorn Janzen, Gianne van der Linde, Maaike van der Linde, Niels Stam, Salli Tromop.
Vollenhove: Renate Been, Anjuri de Bouville, Henja Harsevoort, Pascal Jongman, Kaydee ten Klooster, Evelien de Leeuw, Sara Sudar, Justin Verstijnen, Kevin Voerman.
Zwartsluis: Rik Elken, Kelvin Halfmouw, Kristy van Houten, Sem Majoor, Myrna Schuite, Niels de Vroome.
Gemengde Leerweg
Hasselt: Hidde Selles.
Zwartsluis: Gijs de Haan, Gerko Wijnholds.
Theoretische Leerweg
Genemuiden: Fleur Altena, Jonathan Altena, Esmée Bakker, Babette Beens, Esther Beens, Klaas-Jan Beens, Roël Bekendam, Matthias Breman, Geanne Cornet, Rianne Cornet, Jorim Dijkstra, Marilyn Jager, Hielke de Lange, Henrianne van Lente, Supriya van Maastricht, Robin Slump, Nina Snel, Esther Tuinman, Joanne Visscher.
Hasselt: Th irza Lindeboom, Wessel Meuleman, Joyce Pannekoek, Manuela Prins, Anne van de Sande, Dianne Schelhaas, Jorick Verhoek, Lise Verhoek, Maaike de Vries, Gerben Webers, Robin Westenberg.
Sin. Jansklooster: Matthijs van Benthem, Hein Hansman, Daphne van der Linde, Eva van der Linde, Ilse Rook, La-vie Rook, Meidert Vos, Mirthe Weijs..
Vollenhove: Romi Dahmen, Sanne van Dalen, Sarah Gordon, Kirsten Knol, Lisa van der Linde, Jannie van der Meulen, Tim Oosterveld, Annemarie Smit, Loïs van de Wetering Zwartsluis: Mieke Buijs, Dimas Folkerts, Niek Folkerts, Robert Jansema, Stefan Kampherbeek, Bente Kikkert, Sanne Kisteman, Tim Laninga, Kim Lassche, Nils Lipplaa, Manon Mosman, Celine ten Napel, Selina Ottens, Annelore Post, Niels Roeland, Mariëtte Sol, Junior Toonen, Serena Tromp, Natasja van der Velde.
Zwolle: Tony Magada.

WOLVEGA

Terra VMBO Groen
Basisberoepsgerichte Leerweg

Appelscha: Albert Hooijsma.
Blesdijke: Wesley Alferink, Denise de Bree.
De Blesse: Marjolein Ruardy.
De Hoeve: Patrick Elsinga.
Langedijke: Melvin Gerritsen.
Nijeholtpade: Joep Hegnauer.
Noordwolde: Jacco Beun, Jeff rey de Jong.
Steenwijk: Nikita van den Broek, Julia Groen.
Vledderveen: Daniël van der Laan.
Witte Paarden: Ben Stekelenburg.
Wolvega: Josey Douma, Wouter de Groot, Henry van der Wal, Naomi Wilkens.
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Elsloo: Mariël de Boer.
Nijeholtpade: Julian Dijkstra.
Noordwolde: Jorrit van Drie.
Oldelamer: Sandra de Groot.
Steggerda: Olav Groenendijk.
Wolvega: Kim de Heij.
Gemengde en
Theoretische Leerwe
g Appelscha: Jelmer van der Meer.
Noordwolde: Jasmine Gerritsen.
Oldeberkoop: Johan de Wit Lugtenberg.
Oldemarkt: Chantal Baar, Ewoud Vaartjes.
Scherpenzeel: Carina de Vries, Matthijs Wiegmink.
Wolvega: Merel Glorie, Saskia Huisman, Jente Meijer.

LINDE COLLEGE WOLVEGA
MBO- niveau 1

STEENWIJK: Bo Ashley Boxum
NOORDWOLDE: Jordin Dekker
MBO- niveau 2
KATLIJK: Menno Vis
WOLVEGA: Joanne Roordink,Mike Schottmans,
VMBO Basis Beroepsgerichte Leerweg
APPELSCHA: Janine van Olphen
BLESDIJKE: Elwin de Vent
BOIJL: Julian  Gorter, Gilian  Kremer
DE BLESSE: Priscilla  Oord, Pascal  Ruardij, Esther  Schokker
DE HOEVE: Kayan  Ritsma
NIJETRIJNE: Bo van Dijk
NOORDWOLDE : Evelyn  Knol, Milou  Stelma,
OLDEHOLTPADE: Laura  Bakker, Brenda  Peereboom
OLDEMARKT: Iris  Kok, Ryan  Timmerman, Lars  Vink
OSSENZIJL: Selena  Oord, Emily  Vaartjes
PAASLOO: Claudia  Borg
STEGGERDA: Anouk  Kranendonk
TERWISPEL: Patrick de Vries
VINKEGA: Kelly van Roozendaal
WOLVEGA: Hind  Benlamkaddem, Joris  Damhuis, Ilse  Feenstra,  Christiaan  Kutik,  Anna  Mulder, Dina  Mustedanagic, Anouk  Nieuwenhuis, Willy  Overdevest, Lisanne van der Wal, Jesse  Waterlander, Nohyla  Yaagoubi
ZANDHUIZEN: Jeffrey  Visser
VMBO Kader Beroepsgerichte Leerweg
DE HOEVE: Waling van der Heide
IJSSELHAM: Piet Govert van Buiten
KATLIJK: Femke  Tadema
LANGELILLE: Linda  Kraak
MUNNEKEBUREN: Jasper van Veenhuizen
NIJEHOLTPADE: Egbert van der Zijl
NIJEHOLTWOLDE: Justin  Oosterhof
NOORDWOLDE: Perry  Boon, Rick  Bosch, Chantal  Elzinga, Eva de Jong, Yorick  Jongedijk, Samantha  Kuik, Aaron van Lier, Nick van Nieuwenhoven
OLDEBERKOOP: Lia van der Dam, Fedde de Jong, Jacolien  Lukkes, Jesse  Posthumus
OLDEHOLTPADE: Merel van Adrighem,  Alex  Hanewald, Leon  Punter
OLDEMARKT: Patrick  Barnhoorn, Sverre  Boot, Nerine  Boot, Daniël  Hafkamp, Stijn de Jong, Jordi  Kist, Amber  Niehaus, Kevin  Scholten, Jelle  Schoonhoven, Kas  Schut, Dylan ten Veen
OOSTERSTREEK: Suman  Postma
PAASLOO: Bart  Borg
SCHERPENZEEL: Jordi  Krikke, Wietze  Lootsma
SPANGA: Thomas de Wolff
WOLVEGA: Michiel  Bakker, Nana  Bankora, Robin de Boer, Chanel  Corpier, Sascha  Ensing,  Arjen de Haan, Robert  Hiemstra, Tessa de Jong, Daniëlle de Koe, Julian  Mulder, Lotte  Negerman,  Nick  Oost, Danae van Oosten, Rico  Oude Lansink,: Pascal  Portijk, Robin  Rutgers, Sanne van Schoot, Mounir  Taj, Leon van der Veen.
VMBO Gemengde Leerweg
BOIJL: Leonie de Weert
NIJEHOLTPADE: Marjon  Wolthoff
NIJETRIJNE: Mariëlle  Timmerman
NOORDWOLDE: Nienke  Eijer
OLDEBERKOOP: Kees  Flapper, Esmee van der Gun, Anouk  Hartman
OLDEHOLTPADE: Christian  Koning, Maxim  Kuiper, Rico van Wijk
OLDELAMER: Merel van der Wal
OLDEMARKT: Ruben  Braad, Wolter  Nijmeijer, Marit  Postma
PEPERGA: Thijs  Hankel
SCHERPENZEEL FR: Sharon  Klijnsma
SONNEGA: Julian  Oosterhof, Edwin de Vries
SPANGA: Demi  Ensing
STEGGERDA: Luka  Hoekstra
WOLVEGA: Ray  Bouwman, Youri van Dalen, Liv  Fledderus, Henk  Gevers, Carlijn  Hamstra,  Antje van Hes, Celeste  Heuker, Bart-Jan  Hoekstra, Tamara  Hofstra, Elise van der Horst,  Jarno de Jong, Yentel  Kootstra, Roy  Kraan, Max  Kramer, Anne  Kramer, Lars  Kramer, Tydo  Kreeft, Nick van Mourik, Ilse  Muis, Mirthe te Nijenhuis, Thessa  Oost, Dylan  Oosterkamp, Rianne  Pluim,  Emiel  Post, Bram  Reitsma, Alicia  Rinsma, Kelly  Vonk, Larissa van der Wal
VMBO Theoretische Leerweg
BLESDIJKE: Linda  Otten
BOIJL: Sietse  Bosma, Niels  Minnaert
DE HOEVE: Sander  Olijslager
FREDERIKSOORD: Lianne  Ballast
LANGELILLE: Jan ter Wee
MAKKINGA: Gabriël  Oskam
NOORDWOLDE: Demi  Binnema, Mick van der Kloet, Leon  Knol, Britt  Koehen,  Ricardo de Puijsselaar, Daphne  Wermink, Marsha de Winter, Amber de Winter
OLDEBERKOOP: Joost  IJkema, Kyra  Koopstra, Kris Pen
OLDEHOLTPADE: Judith  Dam, Danny van Hoogwaarden, Elizabeth de Jager
OLDELAMER: Remco  Oenema
OLDEMARKT: Michel  Alferink, Hidde  Batterink, Daniëlle  Blei, Dion  Bos, Quintijn  Canoy,  Damian  Hoek,  Remco  Trox
OSSENZIJL: Meghan van Lent
PEPERGA: Chantal  Spin
SCHERPENZEEL FR: Kim  Maarssen
SPANGA: Nino  Achterbergh
STEGGERDA: Luc  Bos, Maaike  Jans, Damy  Kuipers, Tom  Zeegers
VINKEGA: Alwin  Ent
WOLVEGA: Remko  Bron, Danil  Cherbakov,  Justin  Diever, Ilona  Ernst, Ishan  Guptar,
Ilse ter Horst, Imad  Jalti, Corné de Jong, Femke  Lodewijk, Olivier  Matser, Rachelle  Overkamp, Nathalie  Ruardij, Megan  Schingenga, Ron  Soorsma, Deborah de Vries, Simone van der Wal,  Cor  Weerman
HAVO
BLESDIJKE: Emily  Fluitman, Jarno  Meijer
DE BLESSE: Kevin  Postma, Sanne  Stuurman
DE HOEVE: Jochem van Gestel, Evelien  Heida, Eva  Janssen, Melissa  Zwambag
DE KNIPE: Sander  Dijkstra
DELDEN: Janneke  Timmerman
HEERENVEEN: Elske  Koelma
IJSSELHAM: Marije  Doeven
JOURE: Jaimy  Musch
LEEUWARDEN: Jonne  Bergsma
MAKKINGA: Lisanne de Boer, Florianne  Oskam
NIJEBERKOOP: Mark  Baken, Arjan  Wouda
NIJEHOLTPADE: Roos  Hegnauer, Jochem van Maurik, Moniek ter Schure
NIJELAMER:  Peter  Ziel
NIJETRIJNE: Andrea  Staalsmid
NOORDWOLDE: Adaya van Amersfoort, Yrsa  Heijdra, Lianne  Zandbergen
OLDEBERKOOP: Marinde  Bouma, Jan Bart  Hof, Daan  Kuitwaard
OLDEHOLTPADE: Stephany  Bijker, André  Westenbroek
OLDEMARKT: Amber  Boer, Margo  Meijerink, Wessel  Pit,Sjors  Poppe, Neline  Verdonk,  Djurre de Vries
OOSTERSTREEK: Sjoukje  Hoekstra, Lisanne van Wel
OSSENZIJL: Bea  Douma
SCHERPENZEEL: Jesse  Hofstra, Benny  Lootsma
SONNEGA: Emma  Piest
STEENWIJKERWOLD: Thomas  Loderus
STEGGERDA: Roy  Bos
TER IDZARD: Manta  Ackerman, Demi  Sierdsma
TUK: Mark  Robaard
WILLEMSOORD: Randy  Fidan
WOLVEGA: Robert  Bijl, Remco de Boer, Britt  Bosma, Tessa  Bouwer, Caya  Dikken, Elmo  Doorn, Laura  Ebink, Mattanja  Elzinga, Matthew  Hankel, Lisanne  Hassing, Kimberly  Huismans, Marlijn  Hullegie, Patrick de Jong, Niels  Koopman, Willard  Kuipers, Roy van Lier, Dave  Meulman, Jeroen  Mulder, Manoah  Oosterhof, Lydia  Ossentjuk, Julia  Platenkamp, Rutger  Regtop, Quinty  Strijker, Henriëtte  Thomas, Marije  Tuinstra, Thalitha de Vries, Anouk de Vries, Wessel  Westra
Atheneum
BLESDIJKE: Eva  Bos
DE BLESSE: Angelique  Liefting, Ties de Wit
DE HOEVE: Julia  Slager, Feike van Veen
KALENBERG: Ines  Vogelsang
NIEUWEHORNE: Hester  Schaaf
NIJEHOLTWOLDE: Andrina  Weerman
OLDEBERKOOP: Amber  Groenewoud, Rik  Hijlkema, Erwin  Hofman
OLDEHOLTPADE: Melany  Bijker, Karin  Delfsma, Martijn  Dijkstra, Lieke de Groot, Pieter  Haijtema, Wouter Jan  Wever
OLDELAMER: Bram van der Wal
OLDEMARKT: Sophie  Brevoord
OLDETRIJNE: Aukje  Dijkstra, Wim  Elshof, Corry  Smink
STEGGERDA: Patrick  Bos
WOLVEGA: Lotte  Bekkema, Dani  Grevelink, Lennert  Klasen, Rika  Koning, Maaike  Modderman, Ghulam Hadi  Momand, Paula  Nanninga, Jonne  Westenberg

HOOGEVEEN

Roelof van Echten College
VMBO
Basieberoepsgerichte Leerweg
Leerwerktraject

Elim: Lisanne Engels.
Hollandscheveld: Melanie Akse, Chantal Knol.
Hoogeveen: Nina Bakker, Sanne Hadderingh, Manon Hooijer, Julian Kwant, Djamila de Lange, Rick Loof, Roos Mensing, Joyce van Sonsbeek, Damian van der Veen, Sanne Voskuylen.
Linde: Rolf Hartman.
Noordscheschut: Shain Djababoe.
Zuidwolde: Sigourney Tol.
Basisberoepsgerichte Leerweg
Alteveer: Claudia Hartman, Nick Vredenborg, Jurgen Scholing, Melissa van Goor.
Balinge: Bart Ham.
Elim: Eline Boer, Iris Bos, Djustin Mol, Dominique Tangenberg, Maurice Temmink, Berrolt Veld.
Fluitenberg: Tim Dijkema.
Hollandscheveld: Aniek Boertien, Mike Bols, Lennie Booij, Mitchel ten Cate, Arina de Jonge, Priscilla Knol, Kevin Span, Jeff rey van Veen, Niek Diphoorn, Jarno Scholing.
Hoogeveen: Djahmilla van den Berg, Kevin Boertien, Nick Bonen,Charissa van Dongen, Shyrelle Dörfel, Mirjam Drenth, Kars Fledderman, Stan Folkers, Ashley Giethoorn, Jasper Guichelaar, Pamela Huizing, Martijn Klooster, Dinette van der Molen, Rick Mulder, Mike Plus, Lindsey Roeda, Dagmar Schoemaker, Ilse Schonewille, Damyen Sieders, Jennifer van Slochteren, Chantal van der Spoel, Dylan van der Veen, Maron te Velde, Elisa Vellekoop, Joran de Vries, Th omas van Weezep, Rick Wolters, Damian Buning,Danny Dammer, Wesley Lessimanuaja, Sander Lubbers, Damian Strijker, Feargal Strijker, Isa Verschuur KERKENVELD: Dehlia Boerrigter, Mardoe Jonkman, Jessica Pol, Bram Mol, Jeroen Rollen.
Nieuw Balinge: Laura Quartel, Jennifer Span.
Nieuweroord: Jolinca Zevenberg, Th omas Knol.
Noordscheschut: Milan Hassing, Mike van Rijzewijk PESSE: Rik Vos, Rik Westera.
Tiendeveen: Kimberley Pekel.
Zuidwolde: Sanne Compagner, Fabiënne van Dijk, Sanne Jonkman, Kim Mulderij, Dani van de Water, Ephrem Been, Andy Hempen.
Kaderberoepsgerichte Leerweg
Alteveer: Robbin Zomer.
Elim: Christel Otten.
Fluitenberg: Jordi Kats.
Hijken: Wouter Wiltjer.
Hollandscheveld: Rob van Eck, Tim Koster, Hans Zomer, Danny Doldersum.
Hoogeveen: Th alea Akse, Myrthe Ansing, Kyra Barelds, Shannon Bisschop, Martijn Bodegraven, Annika ter Borg, Annika Braam Rob Brink, Kiona de la Croix, Sander van Dongen, Walter van Dongen, Ruben Drenth, José Emmink, Antoine Fatah, Benjamin van Keulen, Nairie Keworkian, Jeff rey Kloppenburg, Anouk Lümer, Jody Naber, Daléh Saimi, Jozefi en Schuinder, Maureen Stam, Joëlle Stoff ers, Mitchel van Triest, Loulou de Vos, Destiny Wolters, Hans Zwiep.
Kerkenveld: Kyra Otten.
Koekange: Gerwin Gommer.
Nieuw Balinge: Pascal Kreeft.
Nieuweroord: Anouk van der Weide.
Nieuwlande: Maureen Benjamins, Charleen ten Cate.
Stuifzand: Jelle Hoekstra.
Tiendeveen: Brian Okken.
Westerbork: Jeff rey Jansen.
Zuidwolde: Kim de Haan, Dominiek Hulzebos, Ruben Otten, Rick Warnders, Jeroen Jonkers.
Gemengde en
Th eoretische Leerweg

Echten: Ezra Stukje.
Elim: Rick de Jonge, Marcel Koops.
Geesbrug.: Camiel Fokkema Hollandscheveld: Hanna Hansma, Marlissa Knol Luke Meinen, Leroy Schuijers, Maikel Vos.
Hoogeveen: Yessica Biemolt, Desyira Bisschop, Alexander Blaauw, Kim Bols, Jasper Bos, Fouad El Masoudi, Anouk Goris, Edwin Goris, Robin Gritter, Ilse Groen, Paul Hazenberg, Mark ten Hoor, Bryan Horstman, Anne-Marije Jansen, Carolien de Jong, Aron Kikkert, Iris Kleinlugtenbeld, Martimo Koopman, Patricia Koster, Eva Kramer, Job Kramer, Jeanine de Lange, Carlijn Lovers, Isis Meijering, Daniël Morland, Daniëlle Profi jt, Sharelyn Resiona, Nadia van Roden, Ruben Rotmensen, Hanneke Saaltink, Rick Temme, Alex Veltman, Jodeci Verharen, Saskia Wams, Jochem Wolthers, Eline Zomer.
Kerkenveld: Colin Abma.
Nieuweroord: Jari Leijssenaar, Rick Spijkerman, Marlies van der Weide.
Nieuwlande: Devon Pouw.
Noordscheschut: Gerana Bennink, Mariëlle Boes, Demi van Eck, Lieneke Kreulen, Matthijs Okken, Marlise Strijker.
Pesse: Monique Marissen, Annemee Streutker, Arnold Westert.
Zuidwolde: Femke van den Broek, Lysanne Oosterom.
VMBO/Mavo
Alteveer: Dylan Meinen, Marnik Schonewille, Anne-Lie Zomer.
Elim: Anne Akse, Amber Bouwmeester.
Hollandscheveld: Vera ten Caat, Erik Doldersum, Richard Everts, Brian Okken, Joanie Pruntel, Jimmy Schonewille.
Hoogeveen: Noël Baars, Wesley van der Bend, Angela Benjamins, Arnaud Benjamins, Roy Blokzijl, Shannon Blokzijl, Rick Bruins Slot, Marwin ten Caat, Romy ten Caat, Mariska van Dijk, Jeela Doldersum, Shifra Eulen, Sandor Exalto, Michelle Gruppen, Esmée de Haan, Sven Hobbenschot, Koen van Hoeffelen, Jordie Huzen, Eleonora Iosifi - dis, Ryan Kats, Myrthe Klomp, Julia Kremers, Gratia Kuhurima, Laura Luchies, Marit Morsink, Davy Mulder, Jurriën Nies, Luuk Oostenveld, Revecka Reiber, Marco Rutgers, Lisanne Seubers, Lisa Slot, Ilse Smit, Sophie Tibben, Isabelle de Vleeschouwer, Carine van der Wal, Nodas Wardenaar, Rogier Weegink, Bob Winkel, Bas Witten, Dennis Zeevat.’ Nieuw Balinge: Anna Brugts, Jary Jager, Noa van der Woude.
Nieuweroord: Emma Bremer.
Nieuwlande: Yannick ten Caat, Bryan Marissen.
Noordscheschut: Leon Fik, Tony Wemmenhove.
Pesse: Gerwin van Dam, Daan Kats, Rowanne Kok, Ruben Schiphof.
Stuifzand: Anouk Bethlehem.
Wijster: Sylvia Fikkert.
Zuidwolde: Sandra Berends, Sven Bisschop, Anneleen Costello, Danny van Dalen, Julian Hoorn, Nina van Hulzen, Stef Schonewille.
Havo
Alteveer: Annelotte van Boven.
Balinge: Douwe Nobels.
Beilen: Richard Horstink.
Elim: Marit Krikken, Tim van Osch.
Fluitenberg: Sanne Jaspers Faijer, Daniël Stoter.
Gees: Leonie Truin.
Geesbrug: Elsemiek Renting.
Hollandscheveld: Mirte Blokzijl, Hielke Buist, Simon Dekker, Carmen Haitsma, Maureen Kroesen, Corine Meuleman, Jelmar Mol, Mathijs Snippe, Jennifer Suttner, Lars Veldhuis, Carine Vos, Yvonne Wams.
Hoogeveen: Anouk Baas, Kaj Baas, Zander Bakker, Michiel Bekkering, Melissa Blaauwendraad, Lilly Bloemberg, Milan ten Brinke, Iris Broekhuizen, Merel Broekhuizen, Harmke Burema, Reinier ten Caat, Harm-Jan Dijkhuis, Rachel Doornbos, Selena Duinkerken, Josiah Dusseljee, Ralph Everts, Tim Gruppen, Paul Harrewijn, Annemijn Hessels, Merlin Jaspers, Joshua de Jonge, Larissa Kaihatu, Th omas Klink, Fabian Kroesbergen, Th ijmen Kroesbergen, Michelle Kroezen, Marjon Kuik, Mark Meinen, Th omas Metselaar, Mark Mulder, Allisha Mulderij, Wouter Neutel, Pim Nijmeijer, Elina Ocak, Ilko Oosterveen, Chevelle Portier, Laura Prins, Th omas Reinders, Marije Schonewille, Th omas Schut, Daryl Tanalepy, Ruth Th alen, Stacy Uiterwijk Winkel, Loes de Vries, Yannick de Vries, Kimberly Waterink, Manho Wong.
Kerkenveld: Anne IJmker.
Nieuweroord: Rian Bikker.
Noordscheschut: John Doldersum, Madelon Wemmenhove, Petra Ymker.
Pesse: Ronald Vos.
Ruinen: Tristan Wildvank.
Spier: Anne-Jan Hepping.
Tiendeveen: Justin Zwiep.
Witteveen: Esther Hamelink.
Zuidwolde: Ielse Berends, Marleen Hessels, Liset ten Hoeve, Bas Hut, Bjorn Ridderbos, Imard Veenstra, Fije Wennink, Mireille Zanting, Jelmer Zantingh.
Zwinderen: Ellis Wolting.
Atheneum
Geesbrug: Derk-Jan Knol.
Hollandscheveld: Stef Roest, Nikki Schonewille.
Hoogeveen: Jelmer de Boer, Mathijs Breedveld, Caspar van Hoff e, Mirjam Kats, Sem Kreuze, Anna van de Laar, Th ijs Lieverse, Tobias Meppelink, Deborah Nidel, Manon Strijker, Lotte de With.
Kerkenveld: Lyliane Doppen.
Koekange: Emiel Freijters.
Nieuwlande: Marco Bruinsma.
Noordscheschut: Menno Koetsier, Henriko Schonewille.
Pesse: Sara Kellij, Leon Orsel.
Ruinen: Yorrick van der Ouw.
Zuidwolde: Iris Bisschop, Mirthe de Groot, Lisa Stuifzand.
Gymnasium
Hoogeveen: Emile Akse, Robin Baas, Gerben Burema, Manasse Djirlauw, Iris Hoekstra, Dionysis Iosifi dis, Stijn Overduin.
Nieuwlande: Ron ten Caat.

HOOGEVEEN

RSG Wolfsbos
Atheneum
Bert van Amerongen, Having Barla, Demian van den Berg, Hielke Brus, Iris Brus, Ibrahim Deniz, Romy van Dijk, Melissa Fieten, Sander Geres, Puck de Gier, Marnix van Heeringen, Sharon Hulzebos, Astrid Jonkers, Denise Kiers, Maaike Koster, Bente van Leeuwen, Ayleen Lubbinge, Darryl Lubbinge, Jojan Meppelink, Sam Neppelenbroek, Marloes Noordkamp, Vincent Poel, Carmen Post, Niels Renssen, Henriët Schonewille, Bart Smit, Lynn van Staaten, Robbie Steenkamer, Tijmen Vasbinder, Jelmer Vis, Martijn Vis, Jesper Visser.
Havo
Mathijs Arts, Ramon van de Beld, Teun Benning, Rowie Berendsen, Enno Biewinga, Iris Blok, Sharon Blokzijl, Michel Bodegraven, Annemiek de Boed, Youri Booijink, Joran Botter, Paulien Brink, Laura Brinkman, Mark Brinkman, Arnoud Capellen, Nienke Dekker, Kevin van Dusschoten, Bram de Geus, Cita de Goeij, Stan Gruppen, Roos Hijmans, Niek Hoekema, Julia Hofstede, Tom Hölscher, Noah ten Hoor, Charlotte Huisjes, Nienke te Kamp, Dylan Kellij, Renate Kerkhof, Lobke Klein, Ilse Klinkhamer, Remon de Koning, Priscilla Koopman, Marlieke Krikken, Linda Looijenga, Gina van Meerendonk, Brenda Meijer, Marloes Meijerink, Marc Modderman, Nick Muijsson, Albertine Mulder, Daniël Mulder, Frank Nijstad, Sanne Okken, Mark Oost, Nick Oosterveen, Iris Radix, Nick Reinders, Melanie Rotensen, Jim van Ruth, Dyonne van Slochteren, Nienke Smit, Joëlle Smits, Roben Snippe, Michaël Spaan, Lars Stapel, Rens Steenbergen, Marit Stoff ers, Kirsten Timmerman, Noor Uiterwijk Winkel, Rob Veen, Josien Verkleij, Brendan Vis, Romy Vlegels, Dennis Waninge, Albert Wildeboer, Maaike van der Woude, Rianne Zomer.
VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg Economie en Techniek
Walter Benjamins, Danny Noordzij, Jordy Snel, Kevin Waninge, Herjan Werkman, Leon Wooldrik.
Economie en Zorg en Welzijn
Cihangir Alptekin, Pascaline Bamba, Joey Beuker, Muriël Blaset, Melissa Boudewijn, Lita Bouwmeester, Lars Bremer, Mike Brouwer, Bryan Damming, Kimberley van Dijk, Nicole Gruppen, Demi Heutinck, Jeffrey IJmker, Jordy Jonkman, Dave Kellij, Sabiene Kolk, Chayenne Kriekjes, Willy Langenberg, Jeremy Meertens, Yoeri Mekkes, Damir Mileti_, Desiré van Nuil, Yamill Pattiasina, Phong Pham, Jeff rey Prins, Rick Snippe, Sanne van der Sterre, Priscilla Tjeerdsma.
Techniek
Ramon Oosterveld.
Leerwerktraject Economie
Patrick Boers, Shannen Hamer.
Techniek Alvin Visser.
Kaderberoepsgerichte Leerweg Economie en Techniek
Ricardo Blokzijl, Dennis Bruins, Rens Duinkerken, Bas Everts, Jurjen de Jonge, Dennis Kleine, Marvin Koolhof, Herwin Likkel, Robin Manenschijn, Mike Post, Patrick Turksma, Bart Verkleij, Stef Zwartscholten.
Economie en Zorg en Welzijn
Femke Arends, Mark Benjamins, Michael van der Bent, Sepp Bisschop, Rémon Booij, Corné van den Bosch, Kaylee Bosman, Danique Bremer, Sjoanita Brommer, Tayfun Canavar, Niels ten Cate, Bu_ra Çetin, Manon Diphoorn, Tim Dokter, Ilsa Doldersum, Emanuel Dominguez Rogerio, Romy Drent, Tygo Duinkerken, Femke Freijee, Justin van Gent, Sharon den Hartog, Kimberley Haveman, Demi de Jonge, Anouk Kats, Jessica Klunder, Brandon Knol, Mariëlle Koekoek, Menno Koekoek, Joris Kok, Kevin Koster, Vincent Krijnen, Juan de Lima, Lammie Meijer, Chantal Misker, Saak Mulderij, Ramon Otten, René Oudshoorn, Tenaye Pol, Amira Semou, Angela Tuin, Melanie van Veen, Laurens de la Vieter, Frank Willemsen, Leida Wolters, Danique Zuidema.
Techniek
Wesley Harens, Bart Heuveling van Beek.
Th eoretische Leerweg Economie
Evi Bakx, Ruben Brouwer, Joshua Clinton, Jordy de Groot, Tim Heere, Joey Kolk, Simon Koopman, Damian Kroezen, Mart Paters, Dagmar Prins, Ilse de Roo, Frits van Sante, Marit Tijink, Jurre Vonk, Sybren Winkel, Jordy Wittink.
Economie en Zorg en Welzijn
Michelle Benjamins, Lisa Kwakernaak, Carmen Manusiwa, Ivana Snippe.
Economie, Landbouw en Techniek
Robin Antonisse, Dylan Bezuijen, Gijs Bork, Diego Bos, Nick Dekker, Mike Doldersum, Lennart van Es, Dylan de Jong, Enrico Schonewille, Pascal Schonewille, Rebecca Stapper, Lars Timmerman, Robbie van Vloten.
Economie, Landbouw en Zorg en Welzijn
Maya Gorsselink, Miranda Koster, Maurice Talen, Yanick Winkel.
Economie, Zorg en Welzijn en Landbouw
Kimberley Benjamins, Merel van Boesschoten, Sjors Boon, Amber Djojosemito, Sheila Doldersum, Indy van Egten, Kelly van Goor, Alicia Kamp, Vera Koehorst, IJentel Kuijer, Selma Pekel, Simone Pekel, Kyamy Peper, Claudia Uiterwijk, Anne Visser, Kilian Waninge, Nina de Weerd, Aïcha Weggemans.
Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek
Hidde Jonkman, Glenn Kikkert, Nina Klein, Roland Lübbers, Collin Sanders, Chaves Rehatta, Maarten Weber.
Landbouw en Techniek
Guus van Kampen, Marc Mulder, Dylan Stoel.
Zorg en Welzijn
Lorenzo Bredewold, Demi Linde, Kim Noorman, Marysa Schuurman, Kyra Vogelzang, Manon de Vries, Lisanne de Waard, Kelly Westera, Daphne Zomer.
Zorg en Welzijn en Economie
Elisa Hidding, Judith Makken, Brittany Otten, Jennifer Snippe.
Zorg en Welzijn en Landbouw
Deborah Barelds, Harriette Buiter, Nikita van Goor, Rowan van IJperen, Laura Klok, Mayella Kootstra, Desma Kuipers, Carmen Snippe, Nathan Stukje, Melanie Uiterwijk, Linda Vellinga, Meike Voortman, Chelsea Wigbers, Annelies van der Wolde.
Zorg en Welzijn, Landbouw en Economie
Heidi Hendriks, Talitha Zwols.
Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek
Niels Bos, Jurgen van Dijk, Nadia Fouad Hassan, Beyza Gökkaya, Harold Hegen, Renate Jonkers, Stefan Kikkert, Nico Lodewijks, Schae Olde, Julian Otten, Dennis Schelhaas, Sander Smid, Sander Smit, Justin Springer, Larissa Valk.