Dit zijn de geslaagden van RSG Tromp Meesters

Steenwijk - Bekijk hier alle geslaagden van RSG Tromp Meesters!

BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG

BOUWTECHNIEK

Ivan Dolstra - Steenwijk
Glenn Huisman- Steenwijk

ELECTRO

Rick Ziel - Steenwijkerwold

METAAL

Niels Dedden - Steenwijkerwold
Pieter Dekker - Tuk

SCHILDEREN

Jos Limburg - Basse
Kevin Elzinga - Steenwijk
Stan Mansveld - Steenwijk
Demi ten Wolde - Steenwijk

ZORG EN WELZIJN

Marije van Houwelingen - Blokzijl
Louise Dijksma - Steenwijk
Vroukje Spijkerman - Steenwijk
Lars Westra - Wilhelminaoord

KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG

BOUWTECHNIEK

Barry Leffers - Darp
Jitse van Hien - Steenwijk
Jordy Koppers - Steenwijk
Maartje Schrijver - Steenwijk

ELECTRO

Rutger van der Zee - Steenwijk
Ahmed Al-Neamy - Vledder

METAAL

Rick Bakker - Giethoorn
Jelle Heijman - Tuk
Mathijs van der Knokke - Willemsoord

METAALELECTRO

Mike Nijholt - Steenwijk

ZORG EN WELZIJN

Raymon Ruiter - Nijensleek
Valentijn Loeve - Noordwolde
Lisanne Piest - Onna
Veerle Bijker - Steenwijk
Loïs Broek - Steenwijk
Zehra Çankaya - Steenwijk
Roelien Homan - Steenwijk
Cassandra Oppenhuis - Steenwijk
Shawni Veter - Steenwijk
Oneida Visscher - Steenwijk
Esra Veen - Tuk

MAVO

Marthe Plat - Baars
Sjarien Smit - De Pol
Mark Vromans - De Pol
Joëlle Kleinsmit - Eesveen
Bas Biemold - Giethoorn
Julia Meester - Giethoorn
Roy Mulder - Giethoorn
Maxime Veenstra - Giethoorn
Mart Wildeboer - Giethoorn
Margot de Boer - Havelte
Lisanne van der Voort - Havelte
Yannick Wagteveld - Kallenkote
Melanie van der Heide - Marknesse
Kelly Hummel - Marknesse
Tom Broekman - Nijensleek
Julia Kuipers - Nijensleek
Noah Oostindie - Nijensleek
Lisa Doosjen - Noordwolde
Iris Osinga - Onna
Yme Tibben - Onna
Robin Timmerman - Onna
Jitse Kamstra - Oosterstreek
Jorni Wesselink - Scheerwolde
Kevin Bijlsma - Steenwijk
Dennis Bollema - Steenwijk
Ruben Bos - Steenwijk
Dyon Bruinenberg - Steenwijk
Sven van Dijk - Steenwijk
Esmee Doze - Steenwijk
Chris Gaal - Steenwijk
Jade Griffith - Steenwijk
Sander Groen - Steenwijk
Damian Heijn - Steenwijk
Jordy Hekkema - Steenwijk
Melissa Hofker - Steenwijk
Luciën Hu - Steenwijk
Ramon Jassies - Steenwijk
Bas de Jonge - Steenwijk
Merdin Kahrimanovic - Steenwijk
Hendri Ketting - Steenwijk
Melissa van der Klis - Steenwijk
Naomi Koning - Steenwijk
Lisanne Kreulen - Steenwijk
Floris Kreulen - Steenwijk
Thalita Liesting - Steenwijk
Tanja Nobel - Steenwijk
Allian Pellinkoft - Steenwijk
Twan van Pelt - Steenwijk
Jesse Pen - Steenwijk
Sanne Polman - Steenwijk
Marleen Postma - Steenwijk
Julia Rosu - Steenwijk
Emile Steinmeijer - Steenwijk
Emma ten Veen - Steenwijk
Leroy Veldhoen - Steenwijk
Rein Vos - Steenwijk
Khiara de Vos - Steenwijk
Corien Werink - Steenwijk
Rick Wever - Steenwijk
Tessa Winter - Steenwijk
Jamie Yin - Steenwijk
Murad Yusifov - Steenwijk
Marit van den Berg - Steenwijkerwold
Milan Bijkerk - Steenwijkerwold
Ryan de Boer - Steenwijkerwold
Nathan Hulskers - Steenwijkerwold
Tycho Kuiper - Steenwijkerwold
Matthijs Loderus - Steenwijkerwold
Fleur Oosting - Steenwijkerwold
Susanne Scheepstra - Steenwijkerwold
Rinske ter Schure - Steenwijkerwold
Jolien Stegink - Steenwijkerwold
Daniëlle Geerdink - Steggerda
Rik Buiter - Tuk
Brian Visser - Tuk
Kevin de Vries - Tuk
Cristel Bisschop - Vledder
Efraïm van den Berg - Vledderveen
Annelie van Hummel - Vledderveen
Eric Stuiver - Vledderveen
Wessel Greveling - Wapserveen
Ramon Mulder - Wetering
Ferron Kappert - Wilhelminaoord
Duncan Boek - Willemsoord
Tom Simone - Willemsoord
Wessel Busscher - Zuidveen

HAVO

CULTUUR EN MAATSCHAPPIJ

Josephine Scheffelaar - Giethoorn
Sonny van Dalen - Steenwijk
Merel Elenga - Steenwijk
Manon Kloosterman - Steenwijk
Remco Koelewijn - Steenwijk
Rosalie Lok - Steenwijk
Britt Menkhorst - Steenwijk
Marileen Oosterveld - Steenwijk
Nienke van Scheepen - Steenwijk
Anne Posthumus - Steenwijkerwold
Jasper van der Kamp - Tuk
Tom Veeneman - Tuk
Merle van Selm - Vledder
Nick Schipper - Wapserveen
Lisa Dunnik - Wetering
Ruben Eummelen - Wilhelminaoord
Ivo Kraan - Willemsoord

ECONOMIE EN MAATSCHAPPIJ

Elina Wester - Basse
Sander Wijdenes - Basse
Joep van Beek - Blokzijl
Anouk de Lange - Blokzijl
Josien Koops - Darp
Sjim van Dinten - Diever
Charlotte Driesen - Doldersum
Koop Bijl - Giethoorn
Ilse Bouius - Giethoorn
Karlijn Gernaat - Giethoorn
Aron Kuipers - Giethoorn
Kim Strijker - Giethoorn
Lisanne Toet - Giethoorn
Iris Bollen - Nijensleek
Joey Bolleman - Noordwolde
Vincent van Dalen - Steenwijk
Frederiek Dijkstra - Steenwijk
Liam Hartman - Steenwijk
Henri ter Horst - Steenwijk
Emiel Meinen - Steenwijk
Fabian Molenkamp - Steenwijk
Harold Pieper - Steenwijk
Jasper Rientjes - Steenwijk
Sifra Swagerman - Steenwijk
Kristian Veenstra - Steenwijk
Robin Visschedijk - Steenwijk
Stijn Werkema - Steenwijk
Anna Werkman - Steenwijk
Kevin van den Hoed - Steenwijkerwold
Jos van Dooren - Tuk
Koen Gehrels - Tuk
Romy Krist - Tuk
Emma Euving - Vledder
Steven van Toorn - Vledder
Lennart Dijkveld Stol - Wapse
Sem Bolk - Wapserveen

NATUUR EN GEZONDHEID

Janco Dragt - Blokzijl
Inge Spijker - Eesveen
Hélène Middelbrink - Emmeloord
Roxanne Jager - Giethoorn
Annemarij Tuinstra - Giethoorn
Rob Broekman - Nijensleek
Natasja Oosterhof - Noordwolde
Solvej Rutten - Oldemarkt
Manon Bakker - Onna
Mariëlle Verbeek - Paasloo
Sven Epema - Steenwijk
Yorrin Gritter - Steenwijk
Roos Harmsen - Steenwijk
Eline Koopmans - Steenwijk
Berith Pape - Steenwijk
Carly Veldkamp - Steenwijk
Cas Verbeet - Steenwijk
Carlijn van der Weerd - Steenwijk
Helga Zwaagstra - Steenwijk
Joost Damhuis - Steenwijkerwold
Indy Kuiper - Steenwijkerwold
Anouk Burgmeijer - Tuk
Sam Lemmen - Tuk
Anne van Maare - Tuk
Dagmar Vedder - Tuk
Niels van der Schaaf - Vledder
Teun Eppinga - Willemsoord

NATUUR EN TECHNIEK

Daniël Meester - Giethoorn
Hidde Schultze - Oldemarkt
Emma Oelius - Scheerwolde
Abel Bennen - Steenwijk
Luca Froklage - Steenwijk
Jannick Hemstede - Steenwijk
Wander van Leeuwen - Steenwijk
Mathijs Obbink - Steenwijk
Ren Oun - Steenwijk
Claire Stam - Steenwijk
Bram van der Vliet - Steenwijk
Nick Spin - Tuk
Freya Lindblom - Wapserveen
Daniël van Heuven van Staereling - Willemsoord
Britt Kiekebos - Willemsoord
Sander Mulder - Witte Paarden

ATHENEUM

CULTUUR EN MAATSCHAPPIJ

Forest Horsman - De Blesse
Evri Penning - Giethoorn
Berber van der Veer - Giethoorn
Jard van der Veer - Giethoorn
Sorajah Bennen - Wapse

ECONOMIE EN MAATSCHAPPIJ

José Lugtenberg - Basse
Riëlle van der Velde - Kallenkote
Hannah Froklage - Steenwijk
Niels Damhuis - Steenwijkerwold
Melissa Waldus - Steggerda

NATUUR EN GEZONDHEID

Gerben Boerema - Darp
Rozemarijn Koning - Darp
Michelle Brus - Giethoorn
Florine Jager - Giethoorn
Laura Hendriks - Scheerwolde
Sophie Blommers - Steenwijk
Julia Bos - Steenwijk
Nina Schuurman - Steenwijk
Tomas Vogels - Steenwijk
Julian Zwoferink - Steenwijk
Thom Venema - Vledder
Bjorn Dijkveld Stol - Wapse
Sanne van Zutphen - Zuidveen

NATUUR EN TECHNIEK

Thomas Brus- Giethoorn
Fabian Mouw - Noordwolde
Josse Gerner - Onna
Steven van Dokkum - Steenwijk
Jasper van Harten - Steenwijk
Pascal Huis in 't Veld - Steenwijk
Liesbeth Peterson - Steenwijk
Dirk Ravensberg - Steenwijk
Ruben Troostheide - Steenwijk
Ruben Visser - Steenwijk
Robin van den Hoed - Steenwijkerwold
Lotte Wouters - Tuk

GYMNASIUM

CULTUUR EN MAATSCHAPPIJ

Charlotte Oosterhof - Noordwolde
Chiel Keidel - Steenwijk

ECONOMIE EN MAATSCHAPPIJ

Dennis van der Laan - Steenwijk
Ines Veldkamp - Steenwijk
Joram Zwoferink - Steenwijk

NATUUR EN GEZONDHEID

Geke Niemann - Noordwolde
Amila Aždahic - Steenwijk
Jurian Dolstra - Steenwijk
Jelke Take - Steenwijk
Bas Zwolle - Tuk

NATUUR EN TECHNIEK

Rick de Vries - Eesveen
Olle Hermsen - Nijensleek
Jelle van Pijkeren - Vledder