Hengst Workwear houdt twee open dagen

Alle nieuwe collecties werkkleding zijn binnen bij Hengst Workwear. Foto: Max Kruider
“Verder is er voor degene die de snelste tijd neerzet in onze racesimulator een stoere softshell jas te winnen.” De open dag is op vrijdag 3 september van 11.00 tot 17.00 uur en op zaterdag 4 september van 11.00 tot 15.00 uur.
Beide dagen zijn er van de leveranciers van de verschillende merken werkkleding vertegenwoordigers aanwezig voor meer aanvullende informatie. Hengst Workwear heeft een groot aanbod. „En dat is ook wel nodig, want verschillende beroepen hebben ook verschillende bedrijfskleding nodig,” weet Kruider. „Voor bijvoorbeeld in de bouw regen- en koubestendige buitenkleding, maar in een botenbouw of in de logistiek is weer heel andere kleding nodig. Daarbij heeft ieder merk weer zijn eigen kwaliteit. We hebben buitenkleding van diverse merken, zoals van het Zweedse Bläkläder, terwijl een merk als Carhartt meer stoere Amerikaanse outdoorkleding in de collectie heeft, Herock heeft een mooie jassenlijn, Dassy meer aansluitende kleding en ook Fristads heeft verschillende lijnen werkkleding.”
„Ook zijn in onze winkel 72 verschillende soorten veiligheidsschoenen op voorraad en een computer die de voeten doormeet. Heb je een holle voet, of juist een brede voet, dan kunnen daarvoor goed passende werkschoenen worden geleverd. Veel mensen hebben vaak te grote werkschoenen, omdat zij eigenlijk een op brede leest geschoeide schoen moeten hebben. Maar iedereen moet zelf maar eens vrijblijvend een kijkje komen nemen vrijdag of zaterdag, onder het genot van een lekker broodje hamburger van de stonecity-smoker.”