Laatste boekverkoop bij bibliotheek Steenwijk voor verbouwing

De bibliotheek in Steenwijk is dinsdag 9 mei voor het laatst open.

De bibliotheek in Steenwijk is dinsdag 9 mei voor het laatst open. Foto Martijn Bijzitter

Tot en met 9 mei is er een boekverkoop in de hal bij de bibliotheek Steenwijk. Iedereen kan komen snuffelen op de boekentafels. Het is de laatste boekverkoop voor op 10 mei de verbouwing begint.

Een roman, thriller of jeugdboek, er is voor ieder wat wils. Het gaat om de verkoop van afgeschreven boeken. Snuffel op de tafels met te verkopen boeken en tijdschriften en ga met (een stapeltje) goed materiaal weer naar huis. Per boek betaal je 1 euro en voor een hele tas vol met boeken slechts 5 euro.

Verbouwing

De bibliotheek aan de Meppelerweg gaat verbouwen. Op dinsdag 9 mei is de laatste dag dat de bibliotheek open is en dan is iedereen nog van harte welkom om boeken te komen uitzoeken, reserveringen op te halen, te werken of studeren, maar op woensdag 10 mei wordt de hele bibliotheek leeggehaald en gaat de verbouwing beginnen. Vanaf 2 juni staan de bibliotheekmedewerkers weer klaar voor iedereen in een compleet vernieuwde bibliotheek.