Vervroegde sluitingstijd levert in onze regio geen grote problemen op: 'Stap terug is vooral een klap voor de horeca'

„De vervroegde sluitingstijd voor de horeca en winkels heeft hier tot op heden geen echte problemen opgeleverd”, zegt teamchef van politie Laura Gosewisch. „Wel is het vooral een klap voor de horeca en de mensen die er werken, dat ze opnieuw een stap terug moeten doen.” Handhaving van de coronaregels is een taak van de gemeentelijke boa’s. De politie verleent assistentie daar waar dat nodig is.

Teamchef van politie Laura Gosewisch ziet dat er ook in Steenwijkerland steeds meer cybercrime voorkomt.

Teamchef van politie Laura Gosewisch ziet dat er ook in Steenwijkerland steeds meer cybercrime voorkomt. Foto: Martijn Bijzitter

De teamchef komt ook nog even terug op de intocht van Sinterklaas in Steenwijk en de pro Zwarte Piet activisten. „Deze mensen hebben hun stem laten horen. Vrijheid van meningsuiting. Het ging om een vreedzaam protest, en het kinderfeest heeft er niet onder te lijden gehad. De actie was netjes van tevoren aangekondigd, en de activisten hebben zich aan de afgesproken regels gehouden. Als politie waren we wel aanwezig, maar er heeft zich niets vervelends voorgedaan.”

Nieuws

menu