Volop kerstsferen in een koud en mistig Steenwijk

Sinterklaas is nog geen week terug naar Spanje of Kerst staat alweer voor de deur. Afgelopen zaterdag was het namelijk Kerst in Steenwijk ‘Special Edition’. Van 14.00 tot 21.00 uur was het een en al kerstsfeer in de binnenstad, met een kerstbraderie, muziek, foodtrucks, straattheater en verschillende koren.

De trekkerband trok een podium mee, waar een soort Alice in Wonderland prinses zingend de straten vulde.

De trekkerband trok een podium mee, waar een soort Alice in Wonderland prinses zingend de straten vulde.   Foto: Wilbert Bijzitter

De winkels waren open tot 21.00 uur en er was natuurlijk eten en drinken voor een warm gevoel van binnen. Zit het weer nou mee of tegen als het met een kerstfestijn mistig, donker en rond het vriespunt is? Het gaf in dit geval wel een extra dimensie aan de avond. De stereotype Amerikaanse kerstfilm is het nog niet, maar de wanten, mutsen en warme dranken waren wel aanwezig.