Wereldwijde interesse voor boekje Douwe van der Helm over Repair Café: 'Ook vertalingen in het Duits, Frans en Engels'

Het boekje ‘Bijzondere verhalen uit een Repair Café’ scoort niet alleen onder de Sint Clemens. Overal in het land wordt het boekje, met aangrijpende, vrolijke, en andere waargebeurde verhalen uit het Repair Café, met liefde gelezen. Maar er zit nog meer in het vat, want er is ook al een Duitse versie van het boekje, en er zitten vertalingen in het Frans en Engels aan te komen.

Douwe van der Helm schreef eerder al het boekje: Bijzondere verhalen uit een Repair Café. ‘En dat gaat nu de hele wereld over. Wie had dat nou verwacht?'

Douwe van der Helm schreef eerder al het boekje: Bijzondere verhalen uit een Repair Café. ‘En dat gaat nu de hele wereld over. Wie had dat nou verwacht?' Foto: Sieb van der Laan

Het Repair Café aan de Boterweg in Tuk werd in 2013 opgericht. „Sindsdien ben ik daar ook al als vrijwilliger bij betrokken. Daarbij loop ik met een papiertje en pen in mijn borstzakje. Als ik iets aardigs beleef maak ik met een paar steekwoorden aantekeningen. Bij thuiskomt tik ik er dan verhaaltjes van op de computer”, zegt auteur Douwe van der Helm. De in totaal 27 gebundelde pareltjes in het boekje worden sinds kort wereldwijd gelezen. „En dat had ik vooraf best wel gehoopt, maar zeker niet verwacht.”

Nieuws

menu