Hoog bezoek bij André Hammer: Pieter van Vollenhoven bezoekt Tuinen van Marxveld
Ruim 200 bezoekers kwamen afgelopen zaterdag tijdens de Open Monumentendag naar de Tuinen van Marxveld in Vollenhove. Maar een bezoeker kwam speciaal op uitnodiging voor de tuinen én eigenaar André Hammer en dat was prof.mr. Pieter van Vollenhoven.

André Hammer en mr. Pieter van Vollenhove afgelopen zaterdag in een genoeglijk onderonsje in de tuin achter de havezate. Roel Kleine
Van Vollenhoven was niet alleen geïnteresseerd in de monumentale renaissancetuinen, die overigens momenteel worden gerenoveerd, maar ook de oude havezate had zijn belangstelling. Het bezoek van Van Vollenhoven was niet van tevoren aangekondigd; hij bleef zaterdagmiddag ruim een uur in de Tuinen van Marxveld. „Het was een ontspannen en onderhoudend gesprek”, zegt Hammer, die Van Vollenhoven al bij eerdere gelegenheden had ontmoet.