Vaarseizoen is geopend en dan lekker smullen tijdens Preuvenement Blokzijl

Het Preuvenement was een daverend succes. Foto: Wilbert Bijzitter
Het was de vierde editie van het Preuvenement Blokzijl. Het thema dit jaar was ‘Proef Blokzijl!’ Het preuvenement is een initiatief van de gezamenlijke horeca van Blokzijl in samenwerking met verschillende winkels.
Vanaf 12.00 uur gingen de deelnemers aan ‘Proef Blokzijl’ voor een lunchwandeling door en rond het prachtige stadje Blokzijl van start. Voorafgaand openden de gezamenlijke horecabedrijven door middel van het doorknippen van een lint bij de sluis van Blokzijl en daarmee ‘officieel’ het nieuwe vaarseizoen.
Ruim 400 deelnemers deden onderweg de 8 smakelijke locaties aan: Auberge aan het Hof, De Halte, De Ploats, De Strandhoeve, Geertien, Kaatje bij de Sluis, Prins Mauritshuis, Restaria Blokzijl, Sluiszicht. In De Ploats was Sherlock Holmes om het mysterie van een moord op te lossen.